Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Csak én utálom ennyire orosz...

Csak én utálom ennyire orosz meg kínai vakcinákat?

Figyelt kérdés
2021. dec. 4. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Én csak a kínait akartam, jobban bízom a régi metódusban. Áprilisban és májusban kaptam, múlt héten iszonyú sok ellenanyagom volt úgy, hogy nem voltam semmilyen beteg még idén. Most kaptam Pfizert, jobban kiütött és nem is örülök neki.
2021. dec. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Nem.Én az összeset utálom.
2021. dec. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Nyugodj meg, vannak még rajtad kívül sokan, akik geopolitikai alapú érzelmi kérdést csinálnak ebből.
2021. dec. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Miért kell utálni? Ha nem bízol benne, nem értesz egyet a használatával, nem adatod be. Bőven van választási lehetőség.
2021. dec. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Miért kell utálni? Teljesen komolyan kérdezem.
2021. dec. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Rossz az ízük, vagy mi?
2021. dec. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%
Azok tényleg arra jók, hogy ha csak a papír kell. Hatni nem hatnak semmit, de elmondhatod hogy be van adva. Csak utazni nem lehet velük, mondjuk nem véletlen.
2021. dec. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Én is utálom őket, de jobban utálom a pfizert, j&j-t, moderna-t. Azok még szívizomgyulladást, szívproblémákat és vérrögöket is okoznak.
2021. dec. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%
Mindenkinek jó hír, hogy nemsokára megszűnik az összes szenvedés!
2021. dec. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!