Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért ellenzi mindenki az...

Miért ellenzi mindenki az Orosz és a Kínai vakcinákat?

Figyelt kérdés
Attól még, hogy ők gyártják nem biztos, hogy gyengék és veszélyesek! Szerintem a Bill Gates féle MRNS . Pfizer és Moderna vakcinák. Na meg az Astrazeneca rosszabbak mint ezek. Szerintem a Johnson & Johnson is jó. És elvileg az orosz is van annyira hatékony. Mint a Pfizer és a Moderna. Azért voksolok most mellettük mert kevesebb kárt csináltak eddig. Mint az mrns vakcinák. És szerintem az oroszok tudják a dolgukat. És nem gyártanak DNS módosító gennyeket. Mert ők más módszerrel is letudják győzni jó hatékonyan a vírust. Az az adenovirus módszer vagy mi? És az ismerőseim között is akik ezt kapták. Utána senkinek nem lett már covid tünete. Viszont van ismerősöm aki a Pfizer után covidos lett, durva tünetekkel 1 hónap után a 2. Adag beadása után. A kínai az valóban nem annyira hatékony. Viszont az még biztonságosabb az amiket hallani róla az alapján játéknak tűnik. De én szerintem vagy Johnson & Johnsont vagy Sputnikot adatok be. Majd ha sorra kerülhetek!

2021. márc. 31. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert az emberek fejében a kínai az azt jelenti, hogy gagyi, silány minőségű. Ezért nem akarnak kínai vakcinát. Ettől még a kínai lehet teljesen jó, de a Pfizernek jobb a marketingje.
2021. márc. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%

Miért használsz ilyen erős szavakat, mint a "mindenki"?

Van, aki igen, van, aki nem. Használd helyesen a szavakat a kérdésekben.


Ha ezt korrigálom, és próbálok választ adni, akkor feltehetően arról van szó, hogy ki mit tart hitelesnek. Van, aki a központi kommunikációt 99%-ban elhiszi, és vannak, akik számára sok a kétséges információ. A korona - tetszik. vagy nem - egy hitbeli kérdés; azaz olyan pont az életben, amikor el kell döntened, minek, kinek a szávanak adsz hitel. Így pl az oltás kapcsán. Ennyi

2021. márc. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Pont a Szputnyik és az Astra az ahol nagyon kicsi de elméletileg nem kizárható valószínűséggel módosíthatja a DNS-t. A többi fajtánál ilyenre elvi lehetőség sincs.
2021. ápr. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért, amiért autóból is nyugatit veszek, nem pedig keletit.
2021. ápr. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Miért ellenzi mindenki az Orosz és a Kínai vakcinákat?" - Kérdező, miféle "mindenki"??? Mi a párommal mindketten visszamondtuk az Astra-Zenecat, és Szputnyikra megyünk hétfőn, mert azt kértünk. Illetve én konkrétan azt, a párom meg azt mondta, hogy bármit, csak nem Astrát...

Egyébként a nagystat szerint Magyarországon kb 150 000 ember ragaszkodik kifejezetten a Sputnyikhoz, és 50 000 körüli meg kifejezetten a kínaihoz.

2021. ápr. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mert hulyek.
2021. ápr. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sanyi42069 válasza:
100%
Ne általánosíts! Nem szerencsés. Nem mindenki. Egyébként, azért félnek sokan, mert a kínai jelző sok ember fejében azt jelenti, hogy silány, az orosz jelző pedig sok emberből "félelmet" vált ki... (Főleg idősebb honfitársainkból akik át is élték a szovjet megszállást. Tudom hogy nem ugyanaz, de sokan az oroszt a szovjet és a kommunizmus szavakkal kötik össze)
2021. ápr. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!