Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges hogy átestem már a...

Lehetséges hogy átestem már a koronavíruson?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 30 éves nő vagyok, a kisfiam szeptemberben kezdte az óvodát. Szeptember óta folyamatosan valamilyen nathas betegséget kapunk el. Oltatlan vagyok és egyelőre nem is szeretnék oltani. Volt olyan mikor egy hónapig kohogtunk, volt hogy szagokat se éreztünk. Tipikus influenzás tüneteink voltak. Tobbszor találkoztunk már koronaviruson beteggel. Most az óvodában is az egyik ovono az. Egyszer csináltak velünk tesztet meg szeptemberben akkor negatív lett. A kérdésem.hogy ezek ellenére lehetséges hogy átestem már a koronavíruson? Volt valaki akinek így volt?

2021. dec. 4. 15:49
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
5 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Ebben így elég vakon vagyunk. Persze, lehet, hogy átestél már rajta. Viszont az is lehet, hogy tényleg csak influenza volt. Az a biztos, ha abban a hitben maradsz, hogy nem estél át rajta, így talán továbbra is próbalsz majd vigyázni.
2021. dec. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen valszeg átestetek amúgy neked egy IgG ellenanyagszint meghatározás ajánlott mert arra adnak védettségi kártyát.
2021. dec. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, átestetek, ezt gondolom. Nem olyan teszt kell, hanem vérből antitest vizsgálat, sajnos 9 ezer forint plusz 3 ezer forint a védettségi kártya.

Sajnos még mindig nagy veszély leselkedik ránk. De a jó hír az, hogy nemsokára megszűnik az összes betegség. Elhiszed ezt?

2021. dec. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!