Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mostmár lassan egy hete...

Mostmár lassan egy hete covidos vagyok magas lázzal. Ezek a tünetek normálisak,mikor várható javulás ?

Figyelt kérdés
Ez az 5. nap hogy 39+ lázam van. Ha szedek be lázcsillapítot gyakorlatilag semmi bajom,tudnék jönni menni. Orrom se folyik, köhögni is éppenhogy szoktam de az is száraz. Egyedül a torkom fáj 1-2 napja. Szokatlan hogy ennyi idő után nincs javulás csak ugyanaz a tünet. Meddig várható ez ?
2021. dec. 5. 08:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%

Ameddig el nem múlik, barátnőm férjének 13 napig volt nagyon magas láza. Főnök egyik rokona alig volt lázas, de 5 nap után 1,5 hónapot töltött lélegeztetőgépen.



Ezért kellett volna beoltassad magad és/vagy beadatni a 3. oltást.

2021. dec. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
Én már nem tudom sajnálni az oltatlanokat. Mindenkinek ott a lehetőség, lassan egy éve bárki ingyen beoltathatja magát.
2021. dec. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
44%

Jaj istenem. Megint ide írnak a magy okos "orvostamhallgatók"

Ismerősöm közül többen is felvették és azóta betegedtek meg. Barátnőm nagyia 3.oltás után 2 héttel hunyt el. Egyik barátnőnk és ismerősünk úgyszint mamája a 3.oltas után.....

Na vajon mennyire segít...ment meg a ti szeretett oltásotok.... 3 se tud megmenteni? Akkor mi?

2021. dec. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Amugyis honnan gondoljátok hogy nincs beoltva a kérdező?
2021. dec. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

Az én barátom tavasszal 2 Szputnyikot kapott, most szeptemberben lett harmadjára kovidos.

Tényleg, miből gondoljátok, hogy nem vette fel az oltást? Az év mentőorvosa, Wlassics Katalin is felvette, aztán mégis kovidban halt meg.

2021. dec. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Senki sem kér sajnálatot,abszolút nem vészes a helyzet csak több időt vesz igénybe gondoltam. Ez ügyben kérdeztem mennyi szokott lenni?


Nem vagyok oltva,én is tudnék hozni egy csomó ilyen példát mint amit előttem írtak. Had döntsem már el én mi jut a szervezetembe vagy mi nem. 🙂

2021. dec. 5. 09:48
 7/14 anonim ***** válasza:
68%
Én a 7. napon vagyok. Lázam csak az első 3 napon volt. Igazából már nincs más bajom, csak némi derékfájás, és elment a szaglásom. Egyénfüggő, kinél meddig tart. Szedsz valami gyógyszert, vitaminokat?
2021. dec. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

C,D,multi meg gyümölcslé.


Lázcsillapító,torokfertotlenito aztán ennyi igazából.

2021. dec. 5. 09:52
 9/14 anonim ***** válasza:
50%

Hol laksz, ?


Család nem kapja el tőled?

2021. dec. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
Én 10 napig voltam lázas.
2021. dec. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!