Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szeborrheás fejbőr okozhat...

Szeborrheás fejbőr okozhat homloknál jelentkező felfelé kopaszodást?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Párom még csak 23 éves, de "Mickey egeres" kopaszodása kezd lenni, ezt pár hónapja vettük hirtelen észre.

Az viszont mióta együtt vagyunk tudtam már, hogy a fejbőrének valami gondja van. Nem egészen olyan, mint a korpa, mert nem vakarja annyira, de mintha konkrétan hámlana nagyobb részekben a száraz bőr. Szeborrhea hasonlít rá a leginkább és mivel apujának is ilyen, szerintem ez az lesz..

Kiválthatta ez a hullást? Milyen terméket lehet erre kipróbálni, patikában rákérdezhetek? Szegény nagyon kétségbe van esve mert gyönyörű dús haja van amúgy, bár azért ritkult az is..

Bármi tanács ez ügyben?



2021. dec. 8. 09:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és férfiről lenne szó
2021. dec. 8. 09:41
 2/6 A kérdező kommentje:
És hozzátenném, hogy édesapja nem kopaszodott ilyen korán, most is van haja, max kicsit magasabb a homloka
2021. dec. 8. 09:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi ezt használtuk / használjuk a húgommal:

[link]


Seborin sampon és hajszesz.

Nagyon tudom ajánlani, mert a csúnya fejbőrt is képes helyrehozni. (A húginak csúnyább volt a fejbőre, mint nekem, most nyugalmi állapotban van.)

Igen, egyébként okozhat hajhullást a seborrhea.

2021. dec. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Oh igen erről is hallottam jókat!

Lehet adunk neki egy probát, most Alpecin sampont vettem neki egyelőre és Varga cseppeket. A Nizoral-ról hallottam még a Seborin mellett.

De ha 1-2 hónapon belül ezektől nem jelentkezik valami változás, elmegyünk bőrgyógyászhoz inkább.

2021. dec. 10. 08:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Bánfi hajszesz!
2021. dec. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia.

Hasonló cipőben járok 25/F

Pár éve kezdődött.

Nagyon dús hajam volt semmi korpa.

Mostanra nagyon sok szert kiprobalva semmi nem segitett.

Hajam nekem is ugyan úgy kezdődött ritkulni.

Mostanra mar nagyon kopaszodom sajnos.

Voltam haj vizsgalaton is, majdnem 20 ezer ft volt a sapmom es a hajszesz ami majd segít.

Sajnos semmit nem ért az sem.

Ha esetleg valami új dolgot megtudtatok azóta légyszives oszd meg velem is köszönöm.

Szép estét!

2022. febr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!