Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez én generáltam , vagy...

Ez én generáltam , vagy tényleg megbetegedtem ?

Figyelt kérdés

Bő fél éve aggódok a szívem egészségéért , 6 héttel ezelött csak nagyon aggódtam , de azóta mindenféle furcsa dolgot is érzek.

Dobbanások , zsibbadás , megszaladó pulzus , szabálytalan szívverés stb

Kivagyok vizsgálva , nem találtak semmit , extrákon kívűl



2021. dec. 8. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most hogy érted? Pszichés beteg vagy, nem szervi. És semmire nem mész az önostorozással. Egy pszichológussal annál többre!
2021. dec. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát úgy hogy , már annyit aggódtam , figyeltem magam olcastam ilyenekről h már tapasztalom a tüneteket. Vagy a sok idegeskedéstől szervi bajom lett , szívpanaszokkal ?
2021. dec. 8. 23:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lett szervi bajod, most mondtad, hogy kivizsgáltak. Haladéktalanul pszichológushoz kell fordulnod! Pont az a foglalkozása, hogy ilyenekben segítsen! Súlyos önbizalomhiánytól és szorongástól szenvedsz.
2021. dec. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem , köszönöm. Tényleg rettenetesen szorongok , halálfélelmem can szinte 0-24 , nem merek aludni se. Önbizalmam volt amíg ez nem jött , most nyílván nincs.
2021. dec. 8. 23:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor irány egy klinikai szakpszichológus, és első körben vesd fel, hogy pszichoterápiával szeretnéd megoldani, nem gyógyszerrel.
2021. dec. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!