Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Csak én vagyok optimistább az...

Csak én vagyok optimistább az omikront illetően?

Figyelt kérdés

Más is úgy gondolja, hogy végre egy enyhébb tüneteket okozó variáns, mely kiszoríthatja a delta variánst?

Igaz, hogy egyelőre kevés eset van és óvatosságra int, de eddig még senki sem halt bele ezen variáns által kiváltott megbetegedésbe.



2021. dec. 1. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Ott a pont, amit mondtál, még kevés a fertőzött, nincs elég tapasztalat, nem lehet komolyabb következtetéseket levonni.
2021. dec. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Azért még nem hallottam hogy valaki belehalt volna, vagy akár lélegeztetőre tették volna. Ez nem tűnik egy erős vírusnak. Viszont jöhet még más is, így még megnyugodni sem lehet.....
2021. dec. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
43%

Sajnos én még nem vagyok optimista, annyira keveset tudni erről az új variánsról. Most azt mondják, enyhébb tüneteket okoz, lehet, hogy 1 hónap múlva már az ellenkezőjét állítják majd.


Ha emlékeztek, a járvány indulásakor azt mondták, hogy csak az idősekre és krónikus betegekre veszélyes, a többség enyhe tünetekkel megússza. Ehhez képest most már az van, hogy lassan a gyerekeket is oltják, mert bárki belehalhat.


Nagyon boldog lennék, ha tényleg kedvező eredmények születnének az omikronnal kapcsolatban, de sajnos egyelőre korai még az optimizmus.

2021. dec. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
43%
Kérdező, korai még az optimizmus, és hosszú még a görög ábécé.
2021. dec. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!