Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez a folt?

Mi lehet ez a folt?

Figyelt kérdés

Tegnap elmentem wc re és volt betéve a bugyimba egy kis wc papír mert olyan érzésem volt hogy meg fog jönni, de még tudtam, hogy nem kell...?

És amikor elmentem pisilni a wc papír beleesett a wc be és egy közepes méretű véres folt volt rajta...?

Nagyon megrémülem, de ha megtöröltem nem látszott semmi...

Azóta semmi nem történt nem lett azóta folt.

És velem ez már egyszer még szeptemberben megtörtént...

Lehet hogy felfázás?

Van rá esély...



2021. dec. 10. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Lehetett áttöréses vérzés attól, hogy leesett valamitől a hormonszinted. Mensi előtt pár nappal is előfordulhat barnázás, az elvileg még az előző maradéka. Vagy méhszájseb. Orvoshoz menj el mindenképp, de ne ess pánikba.
2021. dec. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Na vajon mi lehet mensi előtt a folt? Nem tudom, festék? vagy meggyleves? Várj megvan! Málna?

Mensi előtt nyilván vér.


Szerintem se essél ennyire pánikba, vagy sem vagy vmi lehet amit 1. irt de sztem ez a mensi elotti ver nyugi. iylenkor természetes ez

2021. dec. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát a mensim jövöhétre várható ez hány nappal szok előtte lenni?

De lehet felfázás is...

2021. dec. 10. 23:38
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Felfázás nem okoz hüvelyi vérzést. Ha a mensid a jövő hétre várható, ez még egy-két napja volt, akkor közti vérzés, vagy áttöréses vérzés, jellemzően pecsételő, azaz egy-két csepp, ovuláció kor elő szokott fordulni. 1 voltam.
2021. dec. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Értem de ez pontosan mitől fordul elő mert nem minden mensim előtt van...

Valami befolyásolja ezt?

2021. dec. 12. 13:47
 6/7 anonim ***** válasza:
A hormonok befolyásolják. Egy kis hormonszintingadozás lehet. De: mindenképp menj nőgyógyászhoz, úgyis szoktál évente, gondolom.
2021. dec. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát igazából nőgyógyásznál kb.kétszer voltam még 4-5 évesen most 16 vagyok azóta nem voltam...

De kikoromban se biztos hogy az nőgyógyász volt...

2021. dec. 12. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!