Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Normalis gyógyszert szedni...

Normalis gyógyszert szedni ennyi idősen?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, stresszes életet élek.

Vérnyomás csökkentőt kell szedjek mert fél éve fejfájásaim miatt ingadozónak látták a vérnyomásom, ahol egyszer 154/80 volt. A napi átlag viszont 125/63.

Azóta annyit stresszeltem plusszba a gyógyszeren, hogy hipochonder lettem, és voltak pánikrohamaim. Mindig jókat mérek egyébként. Lehet javulás?

Se nem vagyok elhízott, se a családba sem volt



2021. dec. 11. 15:13
 1/4 anonim válasza:
Mindig lehet javulás. Csak próbálj ne stresszelni annyit, és idővel jobb lesz. Meg kell tanulni, nem aggódni mindenen:)
2021. dec. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Hát, az orvos nem fog helyetted elmenni stresszkezelő tréningekre, életmódot sem fog váltani, és a gyógynövényeket azok teáit sem fogja részedre ismertetni, mivel nem természetgyógyász.


Az orvosi kamara által kiadott kezelési "protokoll" -ok nagyrésze egyébként is gyógyszerorientált, attól függ a részvényindex, így kapod a receptet aztán napi 2x1.


A kockázatokról, mellékhatásokról meg kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét...

2021. dec. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Próbálok változtatni, dohányzásról leszoktam, sportolok. Aztán remélem javul
2021. dec. 11. 15:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Mucsi Zoltánt ismered?


(érdemes művész).


Legjobb tanár a stressz ellen!

Ajánlom minden művét, és filmjét!

2021. dec. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!