Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek daganatos vagyok?

Szerintetek daganatos vagyok?

Figyelt kérdés
Szoval sápadt szoktam lenni, asszem meg vannak nagyobbodva a nyaki nyirokcsomóim(meg vagyok fázva nemtudom ez lehet e emiatt) ,a derakamon jobb és a bal oldalán feketes lilás folt van(mindegyiken egy) ami inkább lilás kezd elmúlni és most be vagyok takarózva és izzad a lábám (tudtommal az éjszakai izzadás is tünet) Szerintetek az vagyok?
2021. dec. 11. 23:13
A kérdező szavazást indított:
Igen, nagy valószínűséggel igen.
Valószínűleg nem.
12 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Hány éves vagy?
2021. dec. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért fontos ez? Azért vagyok bepanikolva mert meg van nagyobbodva de nem tudom hogy ez megfázás esetén normális-e
2021. dec. 12. 21:00
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Miért fontos? A daganatok előfordulása erősen korfüggő. Ugyanaz a panasz mástól van 20 éves korban, és megint mástól 80 éves korban. Ezért fontos.


Soha nem fogom megérteni, hogy ha van egy kérdésed, amiben szeretnénk segíteni. Kell még plusz infó, hogy a TE kérdésed megválaszoljuk. Erre mi a reakció? Miért fontos ez.


Tudod mit? Nekem nem fontos. Csinálsz amit akarsz.

2021. dec. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ok
2021. dec. 13. 17:29
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Látom nagyon érdekel téged ez a kérdés.Segíteni akarnak neked de ne zavarjon
2021. dec. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!