Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mi ez?

Szerintetek mi ez?

Figyelt kérdés
Tegnap belázasodtam és felment a lázam 39-re, egy algopyrinnel ma reggelre le is vittem 37-re. Azóta kicsit ingadozik, 35,8 és 37 környékén. Eléggé meg vagyok ijedve. Fájdalmat, vagy inkább kellemetlenséget érzek a veséim környékén, illetve elég rossz a közérzetem is. Tegnap volt egy elég erős hányingerem, de nem jött semmi, aztán hasmenésem lett, többször voltam WC-n miatta. Voltam vérvételen egy hete, és elég rosszul sikerült, mert sokat játszott a hölgy a tűvel, ugye ez nem valami vérmérgezés?

2021. dec. 13. 00:09
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem vérmérgezés, hanem bakteriális/vírusos eredetű fertőzés inkább.

Az 1 Celsius fokos hőingadozás a kórokozó által felborított homeosztázis miatt van, a vese környéki fájdalom jelezhet gyomorbántalmakat is, és mivel írtad, hogy ment a hasad ezért feltételezhetőleg abban is ugyanaz a kórokozó a ludas.


De ha meg akarsz nyugodni akkor menj el orvoshoz.

2021. dec. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!