Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Édesanyámat bevitte a mentő...

Édesanyámat bevitte a mentő covidos, mik a kilátások?

Figyelt kérdés

valószínűleg covidos tüdőgyulladása van


itthon 40 volt a véroxigén szintje 2 napja, kihívtuk a mentőt

ott bent kapott oxigént, felment 90re az oxigén szintje és elvileg vasárnap este már sokkal jobban volt bent a korházban



tegnap 30-40 lett a cukra az orvos ennyit mondott telefonon és ez miatt mély altatásba rakták, felvitték az intenzív osztályra hogy ne legyen fájdalma és és lélegeztetőgépre rakják



ennyit tudunk.


mit tehetnénk?


51 éves, és enyhe fokú, nagyon enyhe cukorbetegsége van, egyébként semmi, mindig makk egészséges volt



mit kell tudni ezekről az altatásról, mik az esélyek és milyen állapotok vannak a kórházban?


mondjatok valami bíztatot, vagy mire számítsak? mik a számok?

sok félelmetes adatot olvastam, nagyon megrémültem


2021. dec. 14. 13:27
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
nem értem hogy mik ezek a cukor számok, azt tudom hogy nagyon magas, de nem tudom mi okozta, és mért ilyen magas és mért kell altatni
2021. dec. 14. 13:33
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Mit lehet erre mondani? Bizakodni kell, sajnos mást nem lehet tenni. Kitartást!
2021. dec. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nem a cukor miatt lett altatva, hanem mert lélegeztetni kell. A cukor lehet magas, ha a vérkeringése nem jó. Itt hiába kérdezed mik a kilátások, mindenkinél más, a médiából ismerheted a számokat, de hogy ő milyen esélyekkel rendelkezik, azt nem tudjuk. Azt tudjuk, hogy súlyos állapot.
2021. dec. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%

Oltva volt?


Amugy a baj az hogy akit altatni es lelegeztetni kell azok kozul kevesen jonnek vissza, sajnos.


Mindenesetre kitartast. Es tessek az orvosnal érdeklődni. Ne hagyd magad lerazni. Igenis ha mar latogatni nem mehetsz be, kotelesseguk legalabb telefonon korrekten tajekoztatni. Mond meg az orvosnak hogy ne kontorfalazzon, q tapasztalataibol kiindulva mik az eselyek.

2021. dec. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

mért jönnek kevesen vissza?


én is olvastam a cikket, és nagyon megijedtem


miért nem javulnak meg a géptől meg a gyógyszektől?

2021. dec. 14. 20:36
 6/20 anonim ***** válasza:
47%
Mert mar eleve maradandoan karosodtak a tudok. A gepi lelegeztetes es altatas nem mas mint idonyeres, hogy a szervezet legyozze a virust. De konkreatan a virus ellen nem tudnak mit adni ami segit a harcban. A virusok ellen nincs gyogyszer, csak megelozes van. Erre van az oltas, hogy az immunrendszer mar felkészülten szalljon szembe a virussal igy nagyobb esellyel nyerjen.
2021. dec. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, mi van azóta édesanyáddal, már két hét eltelt a kérdésed óta.
2022. jan. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
elhunyt :'(
2022. jan. 1. 12:11
 9/20 anonim ***** válasza:
ó szegény! őszinte részvétem.(#7 voltam)
2022. jan. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Reszvetem.
2022. jan. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!