Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen hamar jön ki tesztelni...

Milyen hamar jön ki tesztelni a mentő, miután a doki megrendelte?

Figyelt kérdés
2021. okt. 4. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Hozzám aznap este jött, lányomat meg két nap múlva felhívták, hogy húzzon el tesztpontra. Hiába mondta, hogy de csak tömegközlekedéssel tud menni, senkit nem érdekelt. Pozitív lett, talán senki nem szedte össze tőle a villamoson :(
2021. okt. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem semmi.. Én igazolt fertőzött vagyok, lányom 12 éves, ő nem is tud sehova elmenni, szóval remélem nem ezzel fognak előállni.. most neki rendelték el a tesztet.
2021. okt. 4. 14:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Változó. Első tesztelésnél nekem 2 nap múlva jöttek ki, a másodiknál pedig mondták hogy menjek be a tesztpontra. (1# lányához hasonlóan, szintén csak tömegközlekedéssel tudtam oda eljutni...)
2021. okt. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én tavaly novemberben voltam beteg. Hétfőn rendelte meg a háziorvos, péntekre ígérkeztek. Egész nap koplaltam, 5 körül szóltak, hogy csak holnap jönnek. Szombaton 11 után lett teszt. Második nem volt, mert a pedagógusokat nem kellett tesztelni visszamenet.
2021. okt. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nekünk annyit mondtak, hogy ma jönnek, de nem tudni mikor. 12 éves gyerek már most meg akarja enni a falat is, remélem hamar jönnek :(

2021. okt. 5. 11:09
 6/7 anonim ***** válasza:
5# Nálam mindig csak orrból vettek mintát. Még akkor is, amikor a mentős azt mondta a telefonban, hogy ne egyek a mintavétel előtt 3 órával.
2021. okt. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem is csak orromban volt PCR teszt, friss élmény.
2021. okt. 5. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!