Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez aranyér lehet?

Ez aranyér lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már régebb óta kezdődtek a panaszaim, de nem tudom mi lehet az oka pontosan. Székrekedésnél előfordult, hogy fájdalmat éreztem a végbelemben, illetve kicsit vérzett is mellé. Ezenkívűl sokszor szoktam "nyomást" érezni ott, mintha ott lenne valami, vagy nem is tudom milyen érzés pontosan. Néha viszketés, váladékozás, szúró jellegű érzés is szokott jelentkezni. Ha kitapintom, van, hogy érzek egy kis dudort ott lent.

A reparon kenőcs néha enyhíti a tüneteket, viszont ez a nyomás érzet nagyon idegesít. Ez lehet aranyértől? Vagy valami komolyabb gond lehet?

A székletem általában rendben van.

Hozzátartozik az is, hogy laktózérzékeny vagyok, illetve valószínű gyümölcscukor is, mivel nem sok gyümölcsöt tudok megenni hasfájás nélkül.

Tudom, hogy orvoshoz kellene mennem, de az utóbbi időben olyan sokszor voltam beteg, hogy még nem lenne sok lelkierőm újra orvoshoz menni.

Nagyon rástresszelek a dolgokra, és sajnos most is így érzek.


Előre is köszönöm szépen! Illetve, ha megírjátok, nektek milyen tüneteitek vannak az aranyérrel, vagy mennyi idő alatt húzódik vissza, azt is köszönöm!



2021. dec. 16. 20:16
 1/1 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy: 20/L
2021. dec. 16. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!