Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csináljak az aranyérrel,...

Mit csináljak az aranyérrel, hová kell fordulni vele?

Figyelt kérdés

Soha nem volt ilyesmim, ma reggel a semmiből alig tudtam felállni. Semmi előjellel jött elő és olyan nagy félkör, mint 2 ujjpercem. Ok, az életem full stressz 2 hónapja, de nem gondoltam, hogy ilyen megtörténhet!

Reggel gondolkodás nélkül bekentem teafaolajjal, majd vettem valami krémet a patikában délelőtt, de semmit nem javult. Vettem fokhagyma-galagonya-fagyöngy kapszulát mert az jó érgyulladásra és trombózis ellen, beszedem majd mind a 100at! Vörösre van gyulladva a kibuggyant rész és most bekentem Liotonnal ami a fájdalom mellett csípi is. Kibuggyant egy félkör és nem megy vissza. Nem lila, nem fekete, csak piros a bőr és fáj.

Hogy kell ilyenkor ülni vagy feküdni?

Hova lehet bemenni vele holnap? Segítség kellene orvostól, mert nagyon fáj! Ellátnak ilyennel kórházban vagy orvosi ügyeleten? Nem vagyok rosszul, nem vérzik csak a fájdalomtól és tehetetlenségtől pusztulok el! Nem tudok székelni sem, esélyem sincs nyomni, akkor mégtöbb fog kijönni!!!



#aranyér #fájdalom #bélelőreesés
2021. dec. 10. 20:08
1 2
 1/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nálunk ez a sebészetre tartozik.
2021. dec. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Pár napba beletelik, mire elmúlik.

Nekem az vált be, hogy naponta többször megmosakodtam (gyakorlatilag három-négy óránként), és utána mindig bekentem egyszer Reparonnal, legközelebb pedig DOXIPROCT OM-mal, felváltva.

Muszáj olyan dolgokat enned, amik lágy székletet csinálnak, tehát ne egyél csokit, viszont egy szilva kompót segíthet.

Sétálj sokat, és ne ülj pár percnél tovább.

Állítólag azoknak, akik hetente többször lovagolnak, sohasincs aranyerük! Én már gondolkodom, hogy elkezdek tanulni lovagolni...!!!

2021. dec. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Kamillás vízbe is beleülhetsz, azt mondják az is jó.
2021. dec. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A keresőszavak közé írtad a bél előreesést.

Ez NEM bél!!!!

2021. dec. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sebészet.
2021. dec. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%

Hát bakker, ha ez tényleg ma reggel kezdődött, és tényleg ennyire durva, akkor hívd fel az ügyeletes orvost.

Bár picit zavaros a kérdés, de még akár az is beleférhet (ha igaz amit írsz), hogy kifordult a végbeled egy darabja.

2021. dec. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, telefonáltam, ez aranyér. Idegi alapon jött elő, azért ilyen hirtelen, mert nem vettem észre a jeleit. Megnyugtattak, hogy jó krémet vettem (Doxyproctot adtak amúgy nekem is), de ne akarjak csodát, mert nem fog elmúlni 2 nap alatt. Örülhetek, ha 2 hét alatt enyhül! Már vérzik is, de mondták hogy ez is normális, így valamennyire megnyugodtam. Beszoptam a rohadt idegeskedés és ülőmunka páros miatt. :( Lehet felmondok inkább!
2021. dec. 10. 22:15
 8/11 anonim ***** válasza:
49%

Magyarországon minden második embernek van aranyere.

A legjobb gyógyszer erre a patikában kapható Detralex.

Ez hamar elmulasztja, ha pontosan betartod a mellékelt leírás szerinti adagolást

Holnap irány a patika!


(Egyben a visszéreidet is elmulasztja.)

2021. dec. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Detralex helyett nem jobb a Dimotec? 2x annyi diozmin van benne és egyárban vannak, ezért venném. Vagy a Detralexben lévő heszperidin is kellene, nem elég a diozmin?
2021. dec. 11. 08:49
 10/11 anonim ***** válasza:

Én már vagy 20 éve a Detralexet használom -évente egyszer- kúraszerűen.

Nálam bevált.

2021. dec. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!