Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vizeletbe nyomokban fehérje...

Vizeletbe nyomokban fehérje található? Súlyos lehet ?

Figyelt kérdés
Most jött meg a véreredmény ez valami súlyos lehet?

2021. dec. 16. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálam ez akkor volt,mikor vesekövem volt
2021. dec. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Nem jó, a veséddel lehet valami. Ha csak nyomokban, akkor talán nem súlyos.

Állapotos vagy?

2021. dec. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
20 / f vagyok! Jobb oldalt az oldalam szokott fájni időnként, akkor lehet vesekő miatt?
2021. dec. 16. 20:57
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
1es vagyok,hát nálam akkor volt,de mondjuk nekem voltak melle olyan görcseim, hogy azt hittem ott dobom fel a pacskert, menj el orvoshoz, urulógia, ultrahangon meg látják ha vesekő
2021. dec. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De nem lehet valamilyen rák miatt van fehérje benne ? Mert minden más eredménysm jó, egyedül még a húgysav magas..
2021. dec. 16. 21:06
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni,de mi sajnos nem vagyunk orvosok,így biztosat nem tudunk mondani, ezért kell megnezetni
2021. dec. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázzál, tuti nem rák, lehet, hogy valamilyen sima húgyúti fertőzés.
2021. dec. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy olyan nagy a baj! Lehet, hogy csak tartós stresszhatás ér a mindennapokban. (Test és lélek szorosan összefügg.) ezt hívják pszichoszomatikus tünetnek.


Változtatni érdemes valamit a teherviselési szokásaidon. Hétköznapjaidban minden rendben van az emberi kapcsolataiddal? Megélhetésed mennyire biztosított? Milyen légkör vesz körül otthon? Egyedül élsz vagy kapcsolatban?


Én is aggódtam nagyon a közelmúltban (szerencsére elkerültem a pozitív eredményt. Én attól féltem, hogy méhnyakrákom vagy petefészekrákom van.)


Hétfőn délután nyugtatott meg az orvos, hogy nincs további teendő, jók az eredményeim. Hihetetlen mély álomba zuhantam aznap nagyon korán este és szinte egyhuzamban, mélyen aludtam reggelig.


Anyukám nem túl régen halt meg rákos daganatban. Valami petefészek tumora lehetett. Két és fél évig szenvedett, mire elhunyt, 2019. nyarán.


Üdv:

47/N

2021. dec. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!