Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet ez vakbèlgyulladás?

Sankarea kérdése:

Lehet ez vakbèlgyulladás?

Figyelt kérdés

Kèt napja èjjel èles fàjdalomra keltem gyomorba ,azonnal wc majd szó szerint mintha pisiltem volna úgy ment a hasam. Ezt kb 2 óra hosszat majd vissza aludtam másnap először pèpes majd normàlis szèklet, èjjel erős ès hangos haspuffadás pukik kísèretèben újra vizes hasmenès. Hányinger de csak bokákolás.Aztán reggel a kisfiam is produkált egy hasmenèses utána nem sokkal kocsonyás szèkletet ezèrt orvosnál kezdtük a napot.Engem is megvizsgált a doki.Megnyomta a hasam ott nyomásra nem fàjt. Előtte kórhàzba voltunk a kisfiammal doki azt mondta onnan szedhettünk össze vírust.Volt is a rèszünkön rotás kislány


Haza jöttünk megint vizes hasmenès , ès vese fele is kiterjed jobb bordaív alatt beszúr pihenèskor, közben megjött a menstruációm is.


Hőemelkedés nincs.


leginkább jobb bordaív alatt èrzem a szúró fàjdalmat de sokszor vissza irányul a gyomorba,köldök fele is,ha sétálok akkor nem fàj, hirtelen mozdulatra sem,viszont este meleg zuhany után kissé erősödött.


Sok helyen olvastam hogy hasmenés , hányinger,jobb oldali fájdalom lehet tünete vakbèlgyulladásnak.


Fèlek nem veszem észre ha esetleg vakbèlgyulladás.



2021. dec. 18. 20:30
 1/2 grafno ***** válasza:
100%
ha vakbeled van akkor biztos eszre fogod venni, mert annyira erös a fajdalom, hogy egyböl dokihoz fogsz menni vele es szerintem nincs köze se hasmeneshez se hanyingerhez.
2021. dec. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez megnyugtató Köszönöm szèpen

❤️

2021. dec. 19. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!