Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Néha a jobb combomon egy...

Néha a jobb combomon egy darabon hideg. Ez mitől lehet? Mintha el is lenne zsibbadva.

Figyelt kérdés

Ma pl felkeltem és egy folton tiszta hideg volt a bal felső combomon. Direkt megnéztem a bal combomat ugyanott; az meleg volt. Nem érzéketlen ha ütögetem. Pár éve átment a jobb lábfejemen egy személyautó (nem mentem vele orvoshoz mert nem fájt annyira) lehet akkor keletkezett vmi rög ami elkezdett felfele menni?! Vagy mi ez, cukorbetegség?! De akkor a lábfejem lenne hideg, nem? Mondjuk a jobb lábam amúgy is könnyebben zsibbad el mint a bal valamiért.

Segítség! Nem akarom, hogy levágják!



2021. dec. 19. 03:31
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
ne nézegess semmit az interneten, mert attól tényleg azt fogod gondolni, hogy le fogják majd vágni. egyszerűbb elmenni egy orvoshoz és rákérdezni ott.
2021. dec. 19. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De éppen azért kérdezem itt mert nincs kedvem orvoshoz menni, hete!
2021. dec. 19. 06:26
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem jo a keringesed. Ehhez bizony orvos kell, ki tudja, mi all mogotte. Mennyi idos vagy?
2021. dec. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
35
2021. dec. 19. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!