Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért kezdhetek el délutántól...

Miért kezdhetek el délutántól fázni?

Figyelt kérdés

Mióta bejött a hidegebb idő azóta azt vettem magamon észre hogy kb délután 4- elkezdek fázni. Akár kint vagyok, akár bent a fűtött lakásba. A színem is elég sápadt (sokan mondták már)

És ahogy egyre inkább este lesz úgy egyre inkább fázok.

Tegnap pl csak pulcsiban, hosszú nadrágban meg 2 takaróval tudtam elaludni fűtőtest mellett és úgy is fáztam végig amíg el nem aludtam.

Kezem lábam hideg.

Mi lehet ez?

25/n



2021. okt. 13. 19:52
 1/5 Miss Endzsi ***** válasza:
Elfáradsz, nehezebb már fűtened magad.
2021. okt. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nekem is. 26/lány vagyok és mindig is ilyen voltam, de tavaly és most nagyon durván érzem a hideget. A kezem,lában le akar fagyni. Viszont nekem a vérnyomásom is nagyon alacsony,lehet azzal van összefüggésben, valamit sportolnom kellene. Neked a vérnyomás rendben van? Vérszegénység, vitaminhiány van?
2021. okt. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Plusz mamám mindig azt mondja, hogy azért van, mert nem eszek elég meleg levest. (ami igaz is, lehet ki kell majd próbálnom.) De a tea is segít, belülről fűt :)
2021. okt. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Délután este egyél pár szem diót mogyorót vagy valami más olajos magvat. Az én mamám meg ezt mondta. Igaza is van minden mamának.
2021. okt. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Napközben kint miben szoktál korzózni? Különös tekintettel a cipőre, titokzoknira, bokorugró vagy szakadt farmerra, rövid pólóra, hónaljmelegítő kabátkákra. Játszik valamelyik?
2021. okt. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!