Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tudok még tenni a belemmel?

Mit tudok még tenni a belemmel?

Figyelt kérdés

Már hete-hónapok óta küzdök vele, voltam rengeteg vizsgálaton, de negatív minden…. Reggelente első wc után (ami már akkor is lágy), ha elkezdek reggelizni hangos bélmozgás , majd megint WC akkor már teljesen vizes a széklet… kezdek megőrülni.. akármit próbálok rá semmi se hat.


Másnak hasonló esetleg?



2021. dec. 19. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Lehet pszichoszomatikus. Ha összejött egy (vagy több) életprobléma, szorongással, depresszióval akkor én is így voltam.

Ha nem ilyen, akkor nincs tippem. Egyél rendszeresen, nem szabad ilyenkor sem koplalni, rágd meg jól a kaját. :D Próbálj hasfogó ételeket pl. krumpli. Bár valszeg nem ennyin múlik ha ilyen komoly. Szóval jön az unalmas válasz: irány az orvos.

2021. dec. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem érzem magam stresszesnek meg szorongósnak :/. Dokinál voltam, tényleg volt már majdnem minden féle vizsgálatom.. szerdán megyek vissza ..


Azon is gondolkoztam, hogy végül veszek be nyugtatót és megnézem mi történik.

2021. dec. 19. 12:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, de mit varsz egy szem nyugtatotol? Nem ertem. Egyebkent is ha psziches, akkor azt nem igy kell kezelni, hanem terapiara kell jarni.

Allergia vizsgalaton voltal? Az nem mutatott ki semmit?

2021. dec. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Voltam allergia vizsgálaton is, negatív .
2021. dec. 19. 17:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet most már megoldódott de egyfajta tesztet ritkán írnak elő sztkban az a glutènèrzèkenysègi.

Én magànlaborban mentem tesztre, 10 000 volt. Ki van zárva hogy glutènèrzèkeny vagy?

2022. ápr. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nincs, mert csináltam vér tesztet az pozitív lett , de covid után nem sokkal volt . Utána el is hagytam a glutent de nem javult semmi, illetve valamelyik nap ettem rendes glutenos kaját és semmi bajom nem volt utána :/.
2022. ápr. 17. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!