Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a belemmel?

Mi lehet a belemmel?

Figyelt kérdés
Vélhetően nem vagyok halálos beteg, mert 28 éves korom ellenére, már mióta az eszemet tudom, azóta rettenet büdösöket szellentek? Állandó bélgáz termelésem van, de csak néhány dologtól. Zsíros húsoktól, hagymától (mondjuk sztem attól mindenkinek), hüvelyesektől, tej-tejföltől stb. Azoktól sem mindig, csak ha nagyon erős házias jellegű. Üzemi koszttól ritkán. De ugye főleg otthon étkezem, van mikor 3 percenként szellentek, de akkor pokolian büdöseket. A párom mindig mondja, hogy menjek wc-re, mert ennek xar jellege van már, kizárt, hogy nem kell wc-re mennem (szerinte). Pedig nem kell, csak egyszerűen sül bennem az a kaja és förtelem a szaga, elviselhetetlen. Évtizedek óta ez van, tehát nem daganatról meg ilyesmiről lehet a szó. Csak ugye kínos, hogy ilyenkor ki kell mindig szaladni a szobából, mert akkor kő kövön nem marad. A vércsoportú vagyok, ami legtöbbször nem kedvez a húsfogyasztáshoz, ezt több orvostól hallottam. Apám is ilyen volt mint én, tehát érdekes ez. Puffadással ritkán jár, csak sül bennem, rotyog, kegyetlenül. Szokjak le a hagymáról, húsról és egyek csak zöldséget örökké? Mert attól sosem jön elő, csak a hagymától.
2013. dec. 23. 00:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Nézesd meg a vércukorszintedet. Annak, aki cukorbeteg, ugye nem termelődik megfelelő mennyiségű inzulin, így az ételek emésztése sem megy úgy, ahogy kellene. Ettől lehet nagyon büdös a bélgáz.
2013. dec. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

elárulom, hogy ha csak zöldséget eszel, akkor a sok rosttól csak még büdösebbet fingasz, és kula bá nem csak karácsonykor fog meglátogatni. van, aki ilyen típus, ez van. a sok szorongás, elfojtott dolgok is okozhatják a fokozott gáztermelést, meg ha sok szénsavast iszol, az is.


olvasgasd ezt, hátha segít :)

[link]

2013. dec. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

egyes butaságot ír


menj kivizsgálásra

2013. dec. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én egyszer étteremben fingottaam egy olyat h a pincér gázmaszkban jött ki....
2013. dec. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ezen a kérdésem beszartam! XD
2013. dec. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én is rengeteget fingok, de vissza tudom tartani. Amikor hazaérek, akkor meg fél percen keresztül eresztem ki. :D
2013. dec. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
látod kérdező, a helyzet lehetne rosszabb is. van, aki egy szimpla kérdéstől is beszarik.
2013. dec. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na jó csak a barátnőm nem annyira csípi, hogy ilyenkor maszkban kell lenni mellettem.
2013. dec. 23. 00:28
 9/9 anonim ***** válasza:
3-as, nem írtam butaságot, saját tapasztalatból írtam. Apum cukorbeteg és igen, emiatt gondja van az emésztéssel, ezért minden étkezés előtt szednie kell emésztést segítő gyógyszert is a cukorgyógyszere mellé.
2013. dec. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!