Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elkaphatom egymás után kétszer...

Elkaphatom egymás után kétszer a koronavírust?

Figyelt kérdés
Ha 1 hete gyógyultam ki belőle, lehetek megint pozitív?

2021. dec. 19. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
El.
2021. dec. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem megint vagy pozitív, hanem még mindig..
2021. dec. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Vagy nem gyógyultál még meg vagy pedig poszt covid.
2021. dec. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Hát 1 hét elég esélyesen inkább simán azt jelenti, hogy még nem gyógyultál k ibelőle.

Dee egyébként igen, simán elkaphatod többször is. Bátyám 3x kapta el és 00000000000 antitestje volt még azután is.

2021. dec. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
1 hét alatt nem,mert kb fél évig "mentes" vagy a betegség alól. Magyarán a szervezeted/immunrendszered kb fél évig emlékezni fog rá erre a vírusra. Ha 1 hét alatt megint rosszul érzed magad az vagy még nem gyógyultál meg vagy másik vírust (nem koronát) kaptad el.
2021. dec. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Én is így jártam, meggyógyultam koronavírusból és megint beteg vagyok.
2021. dec. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%

5ös, amit írsz az csak elmélet, a valóságban egyáltalán nincs semmi biztosíték arra, hogy a szervezet újra felismeri a vírust. Több olyan esetről is lehet tudni, de nekünk csalásban is előfordult, hogy 1-2 hónapon belül újra, igazoltan elkapta a covidot és ugyanúgy megtépte mint első alkalommal, és utána is 0 antitest volt a vérében.


Radásul mivel több variánsa is van, ha a betegség miatt védetté is válsz az egyik ellen, a másik variáns még ugyanúgy megbetegíthet, mert azellen semmilyen védelmed nincs.

2021. dec. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!