Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az oltottak és oltatlanok...

Az oltottak és oltatlanok örökre egymás ellenségei lettek?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 27. 19:53
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
54 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Tényektől függ.
2021. ápr. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Legjobb barátaim és kollégáim fele oltatlan. Én ok oltott. És akkor? Mi van? Meg csak nem is téma köztünk.
2021. ápr. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Inkább az oltástagadó laposföldhívők, és a normális emberek közötti árok éleződött ki.
2021. ápr. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem azóta nem keres telefonon/személyesen az oltásellenes barátom, mióta volt egy vitánk, ami amúgy nem is zárult vészesen, elfogadtam a véleményét. Viszont utána küldözgette a térítős képeket, csoportokba hívott meg, amikre nem reagáltam.

Az az igazság, hogy az oltásellenes térítése csak a jéghegy csúcsa, más problémák is voltak. Nem tudom mi lesz. Még az idegesített, hogy én direkt kerültem ezt a témát, mert nem akartam veszekedni. Ő erőltette.

Ha megtudja, hogy kaptam oltást, tuti őrjöngve fog felhívni, ettől félek.


Van egy másik oltásellenes ismerősöm, vele nem volt vitám és alapjáraton is kedves, visszafogott. Vele szeretnék barátkozni, vele meg lehet beszélni, hogy ez a téma ne jöjjön fel.

2021. ápr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%

Remélem nem. Azt veszem észre, hogy egyre több oltott áll ki a diszkrimináció ELLEN, amire készülnek.

Reménykedem, hogy az intelligensek lesznek végül többségben, akik képesek elfogadni mások személyes döntését, oda-vissza.

2021. ápr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%

Aki oltat az király.

Aki nem oltat, de egészséges, az is király.

Aki oltat, és lenézi azt aki nem oltat, az nem király.

Aki nem oltat, és lenézi azt aki oltat, az sem király.


A problémát általában az utóbbi 2 tábor szokta okozni, tökéletes példa erre #3 véleménye.

2021. ápr. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

Nem.

Az idióta oltottak, és az idióta oltatlanok lesznek egymás ellenségei.

2021. máj. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez most olyan, mint a politikai viták. Aki intelligens, az nem fog amiatt pikkelni a másikra, mert más véleménye van.
2021. máj. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!