Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a baj és a megoldás?

Mi lehet a baj és a megoldás?

Figyelt kérdés
4-5 napig kemény hasmenésem volt,negyed óránként mentem wcre,a víz sem maradt meg bennem.Szerencsére elmúlt az egész,azóta székrekedésem van.Ez mitől lehet?Ingerem sincs nagy wczésre mostmár 3. napja,eddig naponta reggelente mentem.Most vettem be hashajtót,hátha bármit segít.És utána mi lehet a megoldás?

2021. dec. 22. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem elkepzelheto, hogy amig hasmenesed volt addig (biztonsagbol) nem ettel rendesen, most meg valojaban nincs mit kikakalnod? Szerintem nem szekrekedesed van, csak nincs benned megfelelo salakanyag ami kitudna urulni mint rendesen.

Hashajto helyett inkabb probalkozz meg valami probiotikummal, hogy rendbe jojjon a beled.

2021. dec. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Jah, én is inkább probiotikumot és 2-3 liter vizet ajánlok.

A hasmenéstől kiszárad az ember, ha eszel is rendesen, lehet nincs elég folyadék a szervezetedben egy megfelelő állagú széklet kialakításához. A kőszáraz kaksi meg kevésbé akar távozni.

2021. dec. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mostmár ez lesz a 3. nap,hogy nem megy a hasam.tegnap megittam majdnem 3liter vizet,pont ezért.de megpróbálom akkor a probiotikumot is.
2021. dec. 22. 10:12
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

4-5 deci meleg, közel forró víz gyorsan megivva. Az is jót tesz az anyagcserének:D

Én minden reggel 5 deci melegvízzel indítok, 1 órán belül jön a kaksi:D A teát nem szeretem, sima meleg víz.

2021. dec. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!