Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kiütések, nyirokcsomó duzzadt...

Kiütések, nyirokcsomó duzzadt az ágyékoban es a nyakamon, mi ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy hónappal ezelőtt jöttek elő a tünetek. Legelső tünetem az volt amikor a karomon a szőr ahonnan kinől, felfuzzadtak , mint amikor libabőrös vagyok csak kb egy 5-6cm sugárban. Egyre több jött, combomon ,nyakamon, arcomon. Volt olyan hogy alig tudtam elaludni a viszketéstől. Ekkor màr az ágyékomban kb 1-2cm-s nyirokcsomók voltak. Rá 2 hétre kb a nyakamban is előjöttek a nyirokcsomók... ez alatt fajt a torkom is néha, minden masodik heten folyt az orrom. Aggodtam hogy limfóma. Tegnap előtt voltam dokinál, aki azt mondta hogy normális, valami vírus lehet, megvizsgált... ma voltam vérvételen, és minden rendben, fehérvérsejt, vörös vérsejt is oké. Most már enyhe a bőrkiutesem, furdesnel neha előjön. Mi lehet ez? Most sokat kohogok es folyik az orrom. Esetleg alergia? Említett az orvos ilyeneket hogy hátha, majd utánna nézek. Addig is tippek? Nyugalmam miatt. Sietve írtam ne hari a hibákert!:)



2021. dec. 22. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Covid oltást nem kaptál az elmúlt fél évben? (Pfizerre gondolok leginkább)
2021. dec. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A nyirok csomók a szervezet szűrői.

Valami gyulladás lehet a szervezetedben,ezért gyulladtak be .

Te magad írod nem vagy egészséges.

2021. dec. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek érgyulladás miatt volt, bár az fájt is.
2021. dec. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!