Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mitől lehet? Gyomorsav?

Ez mitől lehet? Gyomorsav?

Figyelt kérdés

Ma dél környékén ettem. Azóta úgyérzem tele vagyok és böfögök rengeteget, és ezzel együtt jön fel a kaja is. A hasam is fáj. Tudom undorító de nagyon rossz. Quamatelt vettem be, nem használt, megpróbálok mégegyet bevenni.

Mi lehet ez? Epekő? Gyomorrontás? Gyomorsav?



2021. dec. 23. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:

A Salvus gyógyvíz elég jó ilyesmire. Szerintem ha ez nem rendszeres és nem mérgezés, akkor nincs semmi komoly baj.

Mit ettél és ittál? Sokat? Felráztad a hasadat?

2021. dec. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Délben ettem először, házi szalámit, sokat. Aztán ez volt egész nap majd ettem este piritóst. Inni csak vizet ittam. Hátha holnapra megszűnne. Egyébként tegnap is volt ilyesmi de az ehhez kepest semmi volt. Még hetvegen rontottam el a gyomrom akkor hirtelen ettem es becsomoltem, hanytam is. Azon gondolkoztam hogy lehet amiatt van most, hogy még nem jött helyre, vagy fingom nincs már
2021. dec. 23. 23:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát tényleg jobbulást! Ha a böfögést nem írod a kólát még javasoltam volna. Lehet egy pohár segítene kicsit.

Most meg még jön a karácsonyi és új évi zabálás is....

Gyógyszert ne adagold túl, inkább igyál. A kövek ellensége is.

2021. dec. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát ja, próbálok holnaptól kevés zsírosat enni, aztan hátha megszűnne, de ha napokig fennáll elmegyek egy hasi ultrahangra.
2021. dec. 23. 23:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Szódabikarbónát igyál
2021. dec. 24. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!