Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid újra karantén letelte után?

Covid újra karantén letelte után?

Figyelt kérdés
Lejárt a karantén 2 napja, viszont akivel együtt élek nagyszülő most kapta el. Most kezdett el tüneteket produkálni. Ennyi idő elteltével, újra vissza kaphatom tőle? Nagyon friss, és már nem tudom mi lehet és mi nem 😀

2021. dec. 25. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Van oltásod?


Elvileg oltottkent nen kell karanténban lenned ilyen esetben. Vagy lehet nem is oltottkent, hanem ha van vedettsegid.


Úgysem ellenőrzik már ezt, menj nyugodtan 😊 tolj esetleg előtte egy gyorstesztet, ha kimész

2021. dec. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs oltásom. Igazából az érdekel, hogy visszakaphatom a vírust ilyen “gyorsan”? Lehetek újra beteg?
2021. dec. 25. 15:11
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem
2021. dec. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csináltass egy ellenanyagszint mérést. Ha van ellenanyagod, akkor egy ideig védett vagy. Az arra is jó, hogy ideiglenes védettségi igazolást kaphatsz.
2021. dec. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4-es:) mindenképp kapok kártyát és tutira van ellenanyagom, hiszen most gyógyultam fel, 10 nap után a covidból. Nem tünetmentes voltam, hanem tünetekkel sajnos.

De köszönöm:)

2021. dec. 26. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!