Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kismedencei mri miért nem...

Kismedencei mri miért nem készülhet kontrasztanyag nélkül?

Figyelt kérdés

Elsősorban a prosztata mérete, állaga, a benne található meszesedés ami az urológust érdekelné, ezért mri-t javasolt. Felhívtam őket, mondtam, H hisztamin intoleranciám van, nem szeretnék kontraszt anyagot. Erre azt mondták, kontrasztanyag nélkül nem végzik el, mert semmit nem lehet látni. Ezt nem értem. Akkor miért hirdetik az árlistán a kismedencei mri-t kontrasztanyag nélkül.


A prosztata vizsgálat megvolt. Psa vizsgálat is megvolt, minden rendben. De kellene a prosztata mérete, alakja, meszesedés... Ez nem megy csak kontraszt anyaggal?



2021. dec. 26. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Megmondták, nem?!

Ők a szakemberek, vagy a neten bóklászó civilek?

Nos, kire bízod magad?

2021. dec. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért hirdetik, mert pl a női szervek egy része látszik kontrasztanyag nélkül is
2021. dec. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ultrahanggal is meg lehet mondani a méretet, esetleg alakot is

Meszesedés már problémásabb

2023. ápr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!