Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Segítséget kérnék! Én egy...

Segítséget kérnék! Én egy amúgy is hipohonder ember vagyok. Pánikbetegnek úgy még nem mondanám magam, nem volt még úgy igazi pánikrohamom. Eddig.. vagyis remélem ez az volt. Tegnap éjjel be füveztünk barátnőmmel. Felesbe szívtunk egy felet ….?

Figyelt kérdés
Úgy nem volt sok de Én nem igen csináltam még plussz nem tudom hány g volt. A lényeg, hogy utána olyan de olyan embertelen szív verés jött rám. Mindenem dübörgött nem tudtam egyszerűen megnyugodni. Majd elkezdett a fejem zsibbadni helyenként bele nyilalt szédültem néha remegtem is. És ez másfél óráig vagy talán tovább is tartott. Én biztos voltam benne szívrohamot vagy agyvérzést kapok. Már csak akkor is ha csak fless de a szívem így ver órákig az nagyon nem jó. Elaludtam, reggel jobb volt kicsit a szívemet éreztem. Vérnyomást pulzust mértem okés. Viszont furán vagyok egész nap kicsit belassult (nem sokat aludtam mondjuk) de hogy így nem olyan jó. És az nem lehet, hogy akkor ott tényleg agyvérzést kaptam csak esetleg nem olyan súlyos és el lehet lenni vele egy darabig. Nagyon félek, hogy orvoshoz kéne mennem mert bele halok, hiszen ha az tegnap agyvérzés volt márpedig nagyon nagyon rossz volt tényleg. Szerintetek ilyen van? Hogy agyvérzésem volt és lesz valami bajom?

2021. dec. 26. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Az anyagtól lehetett inkább, nem? Az agyvérzés tünetei sokkal komplikáltabbak. Orvoshoz pedig lehet nem ártana elmenned, mert ha meg tényleg probléma van, akkor csak ők tudnak segíteni.

Plusz jótanács - nem rossz szándékkal javaslom -, hogy szokj le a fűről!

2021. dec. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az nem fű volt! A barátnőd nem lett rosszul? Honnan szedtétek?
2021. dec. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom mitől, remélem az anyagtól. De félek nagyon lesz valami komoly bajom. De akkor olyan nem lehet hogy tegnap agyvérzést kaptam és úgymond elvagyok így vele mert nem olyan súlyos? Vagy ilyen nincs? A nagyon félek
2021. dec. 26. 23:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kaptál agyvérzést. Mért pont agyvérzést?
2021. dec. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyenem evekkel ezelott herbaltol. Elmosodott a kep es bepanikoltam. Meg masnap is furan ereztem a mellkasomat, de harmadnapra semmi bajom nem volt. Ez csak para fless volt, valaki igy reagal a drogokra. Ez egy jo lecke volt neked is, hogy ne drogozgass. Minden oke lesz, ne aggodj!
2021. dec. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Róbert5 válasza:
100%
Ez fű hatása szivdobogás fejetben erzed lüktet lehet többet szívtal a kelleténél,pánikot is kitudja hozni saját tapasztalotom mert enis sokáig éltem vele nem jó egy idö utan az biztos jobb le szokni 3eve tiszta vagyok nálam eleinte jól éreztem magam utàna feszengtem remegtem enis szedültem arra kelltem alvasbok fel riattam hogy fulldoklok levegő utan kapkottam es ereztem itt a vég halálfelelem stb sorolhatnam reggelik inkabb mar nalad most a pánik jött ki hitt el elhagyod jobb lesz kiürült a szervezetetböl 3ora kikelett tisztunuld nem szivod nem lesz semmi gond probald meg allni de még sem tudod mértékel mert tul szivod magad és az is kihoz ilyen problamakat
2021. dec. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen indulófeltételekkel eszed, mint egy vödör sárnak, ha neki állsz füvezni. Köztudomású, hogy minden ilyesmi szer (ejtsd:szar), ami az agyra hat, fokozattan veszélyes a mentálisan labilis szervezetre.
2021. dec. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!