Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ilyen lehetséges, hogy nem...

Ilyen lehetséges, hogy nem egész egy hét alatt tönkremegy a tüdő 70 %-a vagy nem vették észre a tüdő röntgenen hogy valami nem stimmel?

Figyelt kérdés
Apám december 4.-én koronavírusos lett. Legyengült, nagyon köhögött lázas volt. Tíz nap után sem javult semmit a helyzet és elment orvoshoz, ahol nem találtak neki semmit a tüdejében. Vasárnap (december 19.-én)este bevitték mert iszonyatosan fulladt, ott kivizsgálás közben kiderült, hogy a 70 %-a már tönkrement a tüdejének. Éjfél után meg is halt. Ilyen lehetséges hogy 6 nap alatt ennyire tönkremegy úgy, hogy előtte 10 napja már szenvedett vagy szimplán nem vették észre a kivizsgáláson hogy baj van? Semmi baja nem volt a betegség előtt. Nem alkoholizált nem cigizett. Jobb kondiban volt 59 évesen mint én 26 évesen.
2021. dec. 27. 06:45
 1/4 anonim ***** válasza:
38%

És gondolom oltva se volt. A koronavirus ilyen, ezt hallgatjuk lassan 2 eve, de ugy latszik, meg mindig influenzanak gondolja az emberek egy resze.

Ha volt rontgen vagy ct akkor is, mikor bement eloszor, akkor igen, ilyen gyorsan romlott.

Reszvetem!

2021. dec. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos lehet, mert láncreakció szerűen tud összeomlani a legzofelulet :(

Őszinte részvétem!

Sajnálom hogy első alkalommal nem vizsgálták ki rendesen!

2021. dec. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Részvétem, kérdező.

Szedett valamilyen gyógyszert a betegségre, amíg otthon volt? Antibiotikum vagy bármi?

2021. dec. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Erdomedet szedett.
2021. dec. 27. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!