Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyire náthásan dolgoztál...

Mennyire náthásan dolgoztál életedben?

Figyelt kérdés

2021. dec. 27. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
45%

Még a Covid előtt egyszer magas lázzal mentem be dolgozni, rázott a hideg (nyáron, miközben kint ~35 °C volt), nagyon szarul voltam, 8 óra alatt elhasználtam egy 100-as csomag zsepit, sorban kapkodtam be a gyógyszereket. Azért mentem be, mert a főnök nem hitte el, hogy nyáron így meg lehet fázni, ezért nem hagyta, hogy otthon maradjak. Egy nap alatt a fél irodát megfertőztem.


Szerencsére azóta találtam normálisabb munkahelyet, és ha beteg vagyok, otthon maradok.

2021. dec. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :9 Velem is nyáron dettó hasonló történt rólam sem hitték el hogy megfáztam, dehááát nyár van...címszóval. Mennyi idős voltál? Mérgesek voltak rád akik elkapták?
2021. dec. 27. 14:59
 3/10 anonim ***** válasza:
22 éves voltam, ezért sem mertem jobban kiállni magamért. Rám szerencsére nem voltak mérgesek, mert tudták, hogy nem önszántamból mentem be.
2021. dec. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szar emlék, de én sem mertem :(
2021. dec. 27. 15:05
 5/10 Metionin ***** válasza:
45%
Még tüdőgyulladással is amikor muszáj volt diákkoromban. Nem akartam az utcára kerülni.
2021. dec. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5-ös hogy történt, benn a munkában lettél beteg?
2021. dec. 27. 15:39
 7/10 Metionin ***** válasza:
45%
Nem, szerintem az tett be, hogy éjszaka nem volt fűtés a munkahelyen, én meg mindig éjszakás voltam. A kolink sem volt túl meleg, aztán a folyamatos hidegtől meg a kialvatlanságtól legyengült az immunrendszerem és valószínűleg lemászott a tüdőmig egy egyszerű nátha. De dolgoznom muszáj volt és diákmunkában nincs táppénz, ha mész fizetnek, ha nem, nem. Szóval mentem betegen is, mert nem engedhettem meg magamnak, hogy akár egy napi bérem is kiessen.
2021. dec. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jaj Szegény, akkor náthásan Te is melóztál diákként rendszeresen? Sajnos én is, mindig mennem kellett lázasan is.
2021. dec. 27. 17:02
 9/10 Metionin ***** válasza:
100%
Igen, muszáj volt. Abból fizettem kaját, kolit, tananyagot, mindent. Szerencsére ritkán voltam beteg de ha bekaptam a bacit, felszerelkeztem fertőtlenítővel meg felvettem egy orvosi maszkot és mentem ugyanúgy. Volt aki beszólt de amikor megkérdeztem, hogy akkor kifizeti-e a kolidíjamat vagy a bérletemet, akkor elhallgatott.
2021. dec. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Te még meddig fogod ezeket a náthás kérdéseket írogatni? Ez a fétised?
2021. dec. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!