Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy dolgoztátok fel, hogy...

Hogy dolgoztátok fel, hogy cukorbeteg ék lettetek?

Figyelt kérdés
2020. febr. 6. 00:00
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Mennyire vagy cukorbeteg és 1es vagy 2es?

A 2est gyógyítani lehet, az 1est is, csak azt inkább szakember mellett.

2020. febr. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egyes nem gyógyítható csak szintentartható, a kettes pedig csak drasztikus életmódváltással gyógyítható.
2020. febr. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Terhelésen ujjbegyből 6,3

Labori 7.1

2 óra múlva:8.8

2020. febr. 6. 20:26
 4/9 A kérdező kommentje:
A HbA1c erket 6.5 % volt
2020. febr. 6. 20:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez nagyon határeset, el kell kezdeni Metformint szedni, továbbá keményen sportolni és fogyni, valamint drasztikusan csökkenteni a bevitt szénhidrát mennyiségét.
2020. febr. 7. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Elkezdtem szedni a gyógyszert. 3 hónap múlva kell ismét laborba mennem. Ha jók lesznek az eredmények vajon akkor is kell folytatni a gyógyszeres kezelést?
2020. febr. 7. 11:31
 7/9 anonim ***** válasza:

Én bár nem vagyok cukorbeteg (szerintem), viszont azt biztosan meg tudom neked mondani, hogy megkeserítené nagyba az életem. Alapból félek a tűtől, tehát engem egy vérvételhez el kellene altatni, mert ki nem bírnám. Nem is voltam igaz soha, de nem is szándékozok menni. Akkor fogok laborvizsgálatot végeztetni, ha ezt ki lehet vitelezni vérvétel nélkül.

Ráadásul a cukros üdítőkről, édességekről és a nagy mértékű zabálásról se nagyon bírnék leszokni. Sunyiba úgyis megenném. Szóval számomra a cukorbetegséggel meg lenne pecsételve a végzetem. Minden nap imádkozok az égiekhez, hogy ettől az egy betegségtől kíméljen meg a sors.

2020. febr. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hidd el, nekem sem ez volt életem álma... Igazából szívesen meghalnék... Akkor vége lenne a szenvedésnek...
2020. febr. 25. 20:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, azért az egyes típusú cukorbetegek egészen jól el szoktak lenni az életben. Sokkal jobban mint a kettesek, akik saját maguknak okozták a betegségüket.
2020. febr. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!