Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Evés után nyákos hang?

Evés után nyákos hang?

Figyelt kérdés

Kb. 3 éve, minden télen étkezés után fátyolos, nyákos lesz a hangszínem. Olyan 2-3 órát tart és utána normalizálódik, de közben rekedtes a hangom és folyamatosan köszörülni kell a torkomat, sokat krákogok. Nagyon kellemetlen, főleg a munkahelyen történő étkezésnél.

Ha csak egy müzliszeletet eszem, akkor is ilyen, viszont, ha egy komplett ebédet, akkor sokkal jobban nyákosan szól. Tudom furcsán hangzik a dolog, de arra gyanakszom, hogy a folyamatos megfázás lehet az oka. Minden télen meg vagyok fázva, van amikor arcüreggyulladásom is van, aztán utána úgynevezett hátsó garatfali váladékcsorgás.

Ami még bosszantó, hogy néha reggel a felső metszőfogaim belsején a nyelvemmel érzek egy kis lepedéket, viszont ez nincs minden reggel.

Remélem nem refluxom van. Szerintetek "csak" a téli náthás állapot a hangszín és a lepedék oka vagy más lehet a gond?

Veletek is volt már hasonló?

30/N



2021. dec. 28. 10:27
 1/1 anonim válasza:
Én bw szoktam rekedni.
2022. jan. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!