Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ki szerint mi a legkegyetleneb...

Ki szerint mi a legkegyetlenebb betegség?

Figyelt kérdés
Szerintem a demencia.

2021. dec. 28. 20:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

Sok ilyen van


Szerintem azoka betegségek a legdúrvábbak, amik nagy szenvedést okoznak sok éven keresztűl

2021. dec. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

Epidermolysis bullosa

[link]

2021. dec. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Rák
2021. dec. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
Ezt nem lehet rangsorolni, szerintem betegség csak kegyetlen lehet. Down-szindróma, izomsorvadás, autizmus, rák ezeket sorolnám a legkegyetlenebb közé.
2021. dec. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
Demencia jutott nekem is először eszembe.
2021. dec. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%

A demencia, autizmus, meg a többi betegség, melynél a beteg alig tud a saját állapotáról (sokszor magáról sem), az fájdalom tekintetében nem kegyetlen. Ne keverjük a szomorúval, borzasztóval.


Amit érzünk (pl. húsevő baktérium), na azok a kemények.

2021. dec. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Mindenkinek van véleménye, ez az én veleményem:) Viszont én az áldozat rokonai felé tartom kegyetlennek ezt a betegséget.
2021. dec. 28. 21:29
 8/17 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem még mindig nem helyes, ha valaki demens, akkor már öreg, tudott élni eleget, és ez az élet rendje. Szar dolog látni, hogy az idős hozzátartozónak már nem sok tartós tejet kell venni, terhet ró a családra, szar látni, de sokkalta kegyetlenebb betegségek is vannak, mint amikor egy idős embert időseknél jelentkező, egyébként fájdalommentes betegség gyötri.

Én jobban sajnálok egy vérrákos gyereket, mint egy öreget, aki elindul, csak nem tudja, hova, meg minek.

2021. dec. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%
Ha nyaktól lefelé béna vagy. És ráadásul csóró is, nem úgy, mint a pasi az ÉLETREVALÓK filmben.
2021. dec. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Milyen szép is lenne a világ, ha folyton nem oktatna ki mindenki mindenkit, igaz?:)
2021. dec. 28. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!