Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi tortenik a testemmel?

Mi tortenik a testemmel?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 3 napja eleg furan erzem magam

Nagyon faj a hatam felso resze az egesz , van hogy ha fekszem normalis a pulzosom aztan fekelek es egybol ugy begyorsul ..sokszor erzem hogy nyugalmi helyzetbe is nagyon ver a szivem legszomjam van es neha a mellkasom is szur kicsit aztan van hogy elmulik.. bevallom nagyon idegeskedos vagyok es ahogy belegondolok meg stresszesebb leszek es megrosszabul vagyok.. nem tudom mi ez .. normal helyzetbe kb 77 a pulzusom de amint felkelek kicsit mozgok mar gyorsul is aztan vissza ulok es lemegy ujra. Nem tudom mindenkinel igy van e hogy ha felkel gyorsul a pulzusa … de furan erzem magam tegnap szedultem is

Azta. Lehet csak a stressz miatt nem tudom

Aggodom a szivem miatt

19/L


2022. jan. 1. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Több infó kellene ettől... mióta tart ez, mi válthatta ki stb.


Szerintem teljes kivizsgálásra érdemes lenne bemenni


Ismerősöm felvette a 2. oltást, és gyulladást kapott, szívbillentyűt kell nála cserélni, 30 éves

2022. jan. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

"bevallom nagyon idegeskedos vagyok es ahogy belegondolok meg stresszesebb leszek es megrosszabul vagyok.."

Fordulj pszichológushoz. A szívednek semmi baja, ez szorongásos tünetek.

2022. jan. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%

#2


na, megjött egy igen komoly távgyógyító doktor, úgy látom


1 mondatból megmondja mi a bajod, akár távgyógyít is

2022. jan. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Többször volt mar ez a kerdés... szorongás, kezdődő panikbetegseg is lehet... irany a doki!
2022. jan. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Egy ket napja mar nincsen ilyen tunetem nem veszem eszre magamon , kicsit nyugodtabbnak is erzem magam most , elotte hihetetlen rosszul voltam amiket leirtam ugye es borzaszto ideges es igen en is gondoltam egy kezdodo panik betegsegre mert teljesen olyan mintha elontene valami szorongas es magatehetetlen lennek

Koszonom a valaszokat elfogok menni orvoshoz ha ez tovabbra sem mulik es elojon

2022. jan. 2. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!