Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi idő múlva használ a...

Mennyi idő múlva használ a kreon 25 000 kapszula?

Figyelt kérdés

Milyen tünetekre kaptad?

Mik a tapasztalataid?



2022. jan. 2. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Én most kezdem szedni. Neked mik a tapasztalataid? Segített?
2022. ápr. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
első vagyok. Nekem nincs epém. 18 éve vették ki. Eddig nem volt gond, de mostanában iszonyúan puffadok, még üres gyomorral is. Borzasztó érzés. Eddigi tapasztalatom az, hogy azonnal hatott, ahogy bevettem. igaz vettem be enetro spat is. Már most jobban vagyok.
2022. ápr. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekem nem vált be, szedtem epesavat, és gyomorsavat is.

Még mindig tartanak a kizsgálások... Nekem is kivették a hólyagot, szinte minden tünetem megmaradt, mert nem csak az volt a gond. Valószínűleg bélflóra felborulás a problémám. Esetleg probiotikumot próbálj meg szedni, nem árt alapból.

2022. ápr. 27. 23:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon el vagyok keseredve. Most megint puffadok, üres gyomorral is. WC-re menni nem tudok. Nem tudom, hogy lehet így élni ezzel... Semmi étvágyam sincs. A hasam, gyomrom, akkora, mint egy lufi. Borzasztó...Neked milyen tüneteid vannak?
2022. ápr. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon sokféle tünetem van. Első tünetem például, ami 10+ éve van a rossz szájszag/szájíz.

Túlzott fejbőr/arcbőr zsírosodás, elvékonyodott haj.

Már minden vizsgálaton túl vagyok (endokrinológián is)

Étkezés után szédülés, heves szívdobogás, fájó belek, puffadás, szelelés, néha bőrkiütés, migrén, fejfájás, hatalmas fáradtságérzet. Hisztamin intoleranciára gondolok... Kivizsgálás folyamatban. De e mögött minsig van más probléma is, azt vizsgáltatom. Nézetek bélflóra státuszt, fontos dolgok derülhetnek ki általa. Illetve volt ételallergia, negatív. Ételintolerancia még nem volt, nálam glutén, laktóz is negatív. SIBO-m sincs... Ezeket érdemes megnézetni.

Gyomorsav minősége is rendben van.

Ezeket te nézetted? Elsőnek glutént, laktózt nem árt, ha megnézeted.

2022. ápr. 28. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!