Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akinek volt mellkasnyomás...

Akinek volt mellkasnyomás érzés covidosan, annak később elmúlt?

Figyelt kérdés

Vagy ez most már így marad?

Nem érzem állandóan, de majdnem minden nap előjön és rossz közérzettel jár. Ilyenkor hurutot érzek a tüdőmben. Pár óra múlva elmúlik és semmi bajom. Egy hónapja kaptam el, elviekben már meggyógyultam. Az oxigénszintem jó és végig elég jó volt



2022. jan. 3. 00:34
 1/3 anonim ***** válasza:
29%

Vérnyomasodat meregesd.

En 3. oltas utan nem sokkal kellett apoljam a covidos gyerekem. Nekem sose lettek pozitivak a tesztjeim, de ennek ellenere akkoriban egyszer-ketszer nagyon rosszul lettem, majd kesobb maradt ez a mellkasnyomas szeru erzes. Vegul ugy nez ki olyankor felmegy a vernyomasom nem is kicsit...

Szoval lehet csak ez a gond, amit ha igazolodik, hogy olyankor magas vernyomast mersz, jelezz a hazidokidnak es lehez ad ra valamit.

2022. jan. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el röntgenre, heges lehet a tüdőszövet.
2022. jan. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Január végéig tartott, aztán elmúlt. Tavasszal megint átestem a covidon, de az csak véletlen derült ki, hogy covid, nem járt mellkasnyomással. Az Omicron nekem nem volt vészes.
2022. okt. 9. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!