Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Inzulinprobléma miatti szőrösö...

Inzulinprobléma miatti szőrösödéstől szenvedett itt vki és ha kezeltek elmúlt v eltűnt az addig kinőtt?

Figyelt kérdés

Nem tudok fogyni

De ami fő borzasztóan terjed a szőr a testenem és endokrinologus szerint inzulin gondok lesznek

Más orvos szerint a cukor terhelés mindenkinek pozitív és olyan gyógyszert írnak ki ami alapból tönkreteszi a hasnyálmirigy inzulintermeleset és cukros leszek


Van tapasztalata bárkinek ebben a helyzetben mi a helyes mi változik és kezelés hatására az addigi tünetek elmúlnak e?

Nem normális ez a gyorsaság ám terjedő szőrzet egy nőnek és birzasztoan elkeserítő ..



2021. júl. 29. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs itt szó valami félreértésről ? A fokozott szőrösödés mellékvese hormontermelési problémákra szokott visszavezethető lenni.
2021. júl. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Az inzulinrezisztenciát nem szokták gyógyszerrel kezelni, hanem étrenddel és helyes életmóddal.
2021. júl. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1#

A mellékvese is de a magas inzulin a vérben a petefeszkeket tesztoszteron termelésre serkenti

Pajzsmirigy is lehet de azt már néztük egészséges.

2021. júl. 29. 19:35
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 én is erősen szőrösödök, pedig a tesztoszteronszintem teljesen rendben van. Lehet ez genetika...
2021. júl. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4# én is ilyen voltam de szülés után 1,5 évvel elkezdődött feltűnően és most fel év alatt szemmel láthatóan új területeken van ami 30 évesen már nem genetika. Fel év alatt már koldok feletti csík mellig egész derék és a vállaim pelyhesednek..
2021. júl. 29. 19:50
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
A hipotalamusz-hipofízis-mellékvese egy szentháromságot alkotnak. Bármelyik diszfunkciója magával ránthatja a többit is.
2021. júl. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!