Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szoktátok ellenőrizni a...

Szoktátok ellenőrizni a heréteket?

Figyelt kérdés
És ha igen milyen időközönként? Csupán önellenőrzés véget hogy van e valami gondra utaló jel?

2022. jan. 3. 23:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
3%

Én nem, mert nincs herém.


A melleimet szoktam kb megyedevente, a nőgyógyász pedig évi egyszer mindent.

2022. jan. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akinek van heréje akkor azokra vonatkozik a kérdés
2022. jan. 4. 00:31
 3/12 anonim ***** válasza:
15%

Kiscsajt nem kellett volna lepontozni! Meg kene tanulni normálisan már a kérdésben fogalmazni és egyertelmusíteni már a kérdésben, hogy kihez szól a kérdés!!


Amugy nem szoktam, majd szól a szervezet ha gondja van, pl faj viszket stb akk majd megyek orvoshoz de ha nincs baj nem faj minek nezegessem? Nincs idom nekem erre! Ahogy erre a buta kerdesedre sem! Szerintem minden normalis ember így csinálja ha faj orvoshoz megy, de ha nem faj, hidd el Kistöki, hogy nincs mégegy ilyen marha, aki nézegeti…

2022. jan. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nempontoztam le.
2022. jan. 4. 01:28
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem elég egyértelmű kikhez szól a kérdés? A nőknek van heréjük nincs... akkor logikus hogy ez a kérdés őket nemérinti mivel a kérdésben az van hogy szoktátok e ellenőrizni a heréteket? Akkor az csakis a férfi nemhez szól mivel nekik van heréjük. Ezen mit nemlehetett megérteni?
2022. jan. 4. 01:35
 6/12 anonim ***** válasza:

#3 kellemes hererákban meghalást kívánok

idióta!

a hererák nem fáj. amikor fáj, már áttétes vagy

nincs időd neked erre, buta kérdés, hát persze


kérdező ne foglalkozz #3, mert egy barom

2022. jan. 4. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hetente rájuk nézek hogy megvan-e mind a három.
2022. jan. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6%
Kérdező egy savanyú uborka 😂😂😂 két herevel.
2022. jan. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Reggel ébredés után automatikusan odanyúlok, és megfogom mindkettőt, meg este is zuhanynál azért rájuk nézek.

Napközbeni pisiléskor, ha teljesen egyedül vagyok, akkor előveszem a golyókat is és közben látom is, meg kézzel is érzem, ahogy fogom a brét.

Komolyabb ellenőrzést elég ritkán csinálok, pedig igazából kellene legalább havonta.

2022. jan. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Most néztem, megvannak.
2022. jan. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!