Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi történik, ha covid átvészel...

Mi történik, ha covid átvészelése után rögtön beoltanak? Tényleg bele lehet halni?

Figyelt kérdés
2022. jan. 4. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Utána azt nemtudom. Papámat majdnem rögtön utána oltották de nem halt bele. Szerintem ha ráoltanak és beteg vagy akkor valószinűbb de nem igazán értek hozzá
2022. jan. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

Ez azért veszélyes mert a covid után nagyon magas az antitest szám, az oltás meg mégtöbb gyártására ösztönzi a szervezetet.

A gyógyulás után legalább három hónapot kéne várni.

2022. jan. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Nincs rá bizonyíték, hogy úgy veszélyes lenne.
2022. jan. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Egy ismerősöm ismerőse a betegség után 3 héttel oltatott és tüdőgyulladása lett. Ennyit tudok, azóta nem tudom, hogy van. Eleve közvetlen a betegség után elég nehéz megmondani, mikor vagy gyógyult. Egyik nap úgy érzem, teljesen rendbejöttem, másik nap jön a mellkasnyomás, hurut. Többekről tudok, akik olyan 3-4 hónap után oltattak, nekik nem lett bajuk.

De tudom, a legújabb trend az, hogy rögtön lehet oltani. Hát engem nem fognak, az biztos.

2022. jan. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Úgy tervezték,hogy x emberből csak valamennyi hulljon el.
2022. jan. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Atveszeles utan teljesen felesleges beoltatni magad
2022. jan. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
73%
Bele lehet. Valamikor majd, életed végén elpusztulsz.
2022. jan. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
🤣🤣🤣🤣🤣
2022. jan. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!