Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi idő mire kialakul a...

Mennyi idő mire kialakul a koronavírus az emberi szervezetben? Rögtön beteg lesz tőle az ember?

Figyelt kérdés
Kivettem 1 hét szabit és ma Győrből egészen Pestig maszkban felutaztam anyukámhoz. Anyukám náthás, szóval kb 1 órája érzem hogy kapar és fáj a torkom, köhögök és ráz a hideg plusz fáj a fejem. Lehet koronavírusos leszek? Nagyon félek ettől :/ Tegnap semmi bajom nem volt, viszont délután tegnap nyitott ablaknál mostam hajat nem e akkor fáztam meg. Ugyanis nagyon fázós típus vagyok :)
2020. szept. 22. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
A koronavirus tipikus, ismert tunetei koze egyaltalan nem tartozik az orrfujas, taknyossag. Nem kell minden tunetnek meglenni, de ez a natha ez kimondottan nem az.
2020. szept. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megnyugtattál már nagyon félek mindentől :)
2020. szept. 22. 18:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Èn sem taknyoltam.
2020. szept. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
2%
Nincs is semmilyen koronavirus
2020. szept. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%
Akkor megfáztál. Én is meg voltam fázva és eszemben nem volt orvoshoz fordulni. 3 nap után elmúlt. Lehet koronás voltam - lehet nem.
2020. szept. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A koronavírus nem okoz orrfolyást, és nem lesz beteg tőle azonnal az ember, hanem előbb elkezd fertőzni. Ez nátha, maradj otthon, amíg meg nem gyógyulsz!
2020. szept. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!