Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid utáni állandó fáradtság?

Covid utáni állandó fáradtság?

Figyelt kérdés

Sziasztok sajnos karácsony előtt sikerült nekem is elkapnom ezt a nyavaját... Viszonylag pikkpakk átment rajtam 1-2 tünettel,viszont azóta egyszerűen olyan vagyok mint a mosott sz.r...az ébresztőre nem tudok felkelni (hozzáteszem eddig sem voltam egy minden zajra felébredő.. Sőt.. De azért a 3-4.ebresztésre sikerült felkelnem most meg 6:30tól csörög az óra mert fél 8ra ígérem hogy a melohelyen leszek erre fel 9 mire felkelek)

A covid első tünete (Láz) utáni napon vérvételre kellett mennem és a vér eredményem szerint eltűnt a vas a szervezetemből, azóta vastablettát szedek reggel és este

Munka után edzőterembe járok elég intenzív súlyokkal is edzek évek óta de eddig ezt nem tapasztaltam hogy ennyire hulla lennék...

Szóval a kérdésem hogy gyenge tünetekkel, de covid után lehet e ez a tartós fáradtság, és 6 láb mélyen alvás?

Előre is köszönöm a válaszokat



2022. jan. 6. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
sajnos igen
2022. jan. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pl énis igy jártam. És nemtudom mikor lessz ennek vége.
2022. jan. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Komolyan nem is értem... Amíg itthon feküdtem "betegen" hajnali 5kor kipattant a szemem..ugye akkor már szedtem a vas tablettát és betudtam annak hogy na felpörgött a szervezetem... De aztán ahogy munkába álltam mikor munkába kéne legyek már akkor kelek fel és úgy mint akit agyba főbe vertek az éjszaka... Még szerencse hogy a magam ura vagyok nincs főnököm csak kellemetlen mikor azt mondom a tulajnak hogy reggel 7:30ra megyek aztán 7:30kor még javában alszok mert hiába csörög a fejem mellett az ébresztő csak a hangerő gombot nyomkodom hogy csendbe maradjon aztán alszok tovább
2022. jan. 6. 22:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez tényleg ilyen. Sőt, az oltás utáni napokban is fáradt voltam. Kellett néhány hét mire teljesen elmúlt, de az is lehet, hogy egy hónap volt.
2022. jan. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hehe...Ma 9:30-ra állítottam az ébresztőt és délben arra keltem, hogy meg sem hallottam a hangját. Én is a magam ura vagyok bizonyos szinten, mert rabszolga vagyok, de kötetlen munkaidőben, tehát végső soron megtehetem, ahogy azt is, hogy egész éjszakát átdolgozok nem egyszer, utána meg káó vagyok, ahogy most is. Mivel tényleg átdolgoztam hét elején egy éjszakát alvás nélkül, a poszt covid nélkül se lennék most topon, de hogy egy 9:30-as ébresztőt meg se halljak, olyan azért még nem nagyon volt. Arról nem beszélve, hogy visszajött kicsit a hurut és a mellkasnyomás, pedig 2 napig teljesen jól voltam, mint aki hírből se hallotta a covidot decemberben.
2022. jan. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen jellemző tünet a covid utáni fáradtság, én tavaly februárban estem át rajta, de hónapokig nagyon fáradékony voltam.
2022. jan. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!