Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Állandó fáradtság, izomfájdalo...

Állandó fáradtság, izomfájdalom, milyen betegségre utalhatnak ezek a tünetek?

Figyelt kérdés

Hátam majd be lyukad. A nyakcsigolyám nagyon fáj. A kezeim fájnak. Aztán lelkileg megvisel ez, mert félek, hogy mi bajom lehet.


Ezek a tünetek akkor jelennek meg mikor munkából jövök haza, de nem mindig vannak ezek a tünetek. Össze vagyok törve, mindenem fáj. Hétvégékent nem csinálok semmit otthon vagyok. Lehet ettől is, hogy nem mozgok eleget hétvégenként?


Illetve mi segítene erre? Furcsán érzem magam. Mondom a kezeim fájnak, a nyakam majd le szakad, a hátam közepe nagyon fáj.


2021. jan. 31. 18:05
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Be vannak az izmaid feszülve és azért érzed így magad.Ki kéne lazítsd mozgással és magnéziumot nagy dózisban kéne szedned
2021. jan. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Van másik alternatíva is de azt nem ajánlom.Izomlazítót is szedhetnél rá,persze ha az orvos indokoltnak látná hogy felírja csak akkor

#1-es voltam

2021. jan. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
65%
covidnak is lehetnek ilyen tünetei.
2021. jan. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Fizikai munkát végzel?

Ortopédiát is felkereshetnél, hátha tudnak segíteni.

2021. jan. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
0%
🤦‍♀️🤦‍♀️
2021. jan. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Igen. De mondom ilyen tüneteim már rég voltak. Tegnap is így éreztem magamat este. Reggelre elmúlt minden. Ma délután kezdődött megint. Nagyon félek.
2021. jan. 31. 18:24
 7/31 anonim ***** válasza:
44%
Csontkovács sem volna rossz ötlet illetve masszőr.Be vannak állva az izmaid és ezért van ez.Én szédültem is ettől.Nekem is ugyanez volt 2 éve.Covid még a láthatáron se volt😉😉
2021. jan. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Ne félj.Próbáld ki amiket írtunk és jobb lesz.A magnéziumot el ne felejtsd
2021. jan. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Téged is megviselt lelkileg? Én is szédülök. De az egész testem fáj, érted? Ez velem nem volt. 32kg tvt emelek 2 kollégámmal 7,5 órát és 400 tvt naponta.
2021. jan. 31. 18:27
 10/31 A kérdező kommentje:
Már bevettem magnebe 6-ot.
2021. jan. 31. 18:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!