Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy ciszta csinál magának...

Egy ciszta csinál magának saját érhálózatot?

Figyelt kérdés
Tudom a válaszadók nem orvosok, de szerintem vannak közöttünk elég tapasztalt emberek e téren, hogy tudnak választ adni rá. Sajnos ez a betegség egyre több embert érint.

2022. jan. 6. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nem. a cisztában folyadék van, ér nincs. Amiben ér van, az általában daganat.
2022. jan. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mert az orvos azt a választ adta, amikor rákérdeztem, hogy mit jelent az hogy az érrendszerrel kapcsolatban van, hogy saját érhálózatot alakított ki magának. Nem értem, miért nem kell az embert felvilágosítani. Rákérdek és nem mondják ki, hogy mi ez, azt a választ kapom, majd a műtét közbeni mintavétel eredményével választ kapunk. Mi már sajnos tudjuk mi lehet ez, de addig nem akarjuk elmondani, amíg hiteles orvosi választ nem kapunk rá.
2022. jan. 7. 20:46
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez az elváltozás a csuklón található és hétről hétre nagyobb. Szeptember végén egy borsószemnyi kitüremkedés volt,(mintha az ér türemkedett volna ki, hiszen lila színe volt). Ez mára már nagyobb mint egy mandarin. Lila színű az egész. Mr vizsgálat óta oldalra is elkezdett növekedni, azelőtt gömbölydeden nőtt, az mr felvételen rátettek valamit, ami megnyomta a tetejét és azóta oldalra és lefele a kézfej felé, valamint maga az egész is nő. Tehát minden irányba ahol utat kap. Ebből jót ne is reménykedjen az ember? Ez borzasztó!!
2022. jan. 7. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!