Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid kontaktkutatás miatt...

Balogh Zsozsó kérdése:

Covid kontaktkutatás miatt hétvégén hívhat minket az Ántsz?

Figyelt kérdés
2022. jan. 8. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Már nincs kontaktkutatás.
2022. jan. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1-es Ezt honnan tudod? (talán népegészségügyi osztályon dolgozol?) Mert én igen, és képzeld sosem szűnt meg, folyamatos.


Igen hétvégén is hívhatnak kérdező.

2022. jan. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Meg ÁNTSZ sincs.
2022. jan. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Érdekes, a 12 covidos kollegám között egynél se volt kontaktkutatás. Az egyiknek annyit mondtak, szóljon azoknak, akikkel találkozott az elmúlt 5 napban, azt se a zájentéesz, hanem a körzetis. :))))
2022. jan. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Millió oka lehet, főleg ha a járványcsúcson volt...(rangsorolunk ha egy napra bejön 200 pozitív lelet, mert mi nem lettünk többen.

De normál menetben (mint ma is) ha nincs szünetem, akkor reggeltől ez a munkánk, hogy kontakokat próbáljuk felderíteni.

2022. jan. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Rendben, nincs harag. :) Te ott dolgozol, nekem meg az infóm a kollegáktól jött, de ha ezt tudom, nem írok hülyeséget.

Nem lehet könnyű nektek, elképesztő mennyi felelőtlen ember van. Egy kolleganőm nem oltatta be magát, mondván otthonról dolgozik meg amúgy is chip és a Föld lapos..három hét után került be kórházba, mert rosszabbodott állapota, 35 évesen egy 5 éves gyerek anyjaként...

2022. jan. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hétfőn délelőtt jött a telefon. Kedvesen, türelmesen megkérdezték hova jár, mikor volt utoljára suliban a fiam. Mi oltottak vagyunk- e? Stb. Mire hívtam vilna az oszt. főnököt a gyerekek haza is lettek küldve a suliból.
2022. jan. 11. 07:29
 8/8 anonim ***** válasza:
6-os nincs harag, dehogy :))Egyébként ha rajtunk állna a dolog, már tényleg nem lenne kontaktkutatás. Ebben a helyzetben ezt olyannak érzem, mint egy tavaszi réten lepkét fogni lepkehálóval. Úgy sem fog sikerülni összefogdosni mindent, sőt csak néhányat. Egy járásra 5-6 szakügyintéző jut. Lehetetlen feladat.
2022. jan. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!