Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Igy mar nincs is okom aggodni?

Igy mar nincs is okom aggodni?

Figyelt kérdés

Na ugye fiatal letemre sajnos egy kis adag vernyomas csokkentot szedek mivel anno ingadozott a vernyomasom.

Fullra beparaztsm hogy mostantol mashogy kell dolgokat csinalni. A dohanyzasrol le is szoktam, sportolok is, elhizva nem vagyok. Viszont szeretek bulizni es inni is olyankor (hetvegente kizarolag)

Nagyon feltem hogy mostantol ilyet nem lehet mert ugye a pia felviszi stb.

Most ma este ittam, nem is keveset.

Hazajottem egy vernyomast mertem es 118/62-t mertem. Tehat arra gondolok hogy nem viszi fel az egekbe, es altalaban ha ittam masnap sem volt magas. Nyilvan gyogyszert bevettem, de egyebkent azt erdemes tudni hgy rengeteg stressz ert az elmult ket ev soran.

Lehetseges hogy a vernyomas ingadozasom a stressztol volt? Egyebkent makk egeszseges vagyok ha ezt nem nezzuk. Csak aggaszt ez a dolog



2022. jan. 9. 02:41
 1/2 l0m3x ***** válasza:
Nem bátorítok senkit ivásra, de a vérnyomás, cukor és egyéb krónikus betegségre szedett gyógyszerre lehet inni. Az az elv, hogy ne változtassák meg az élet egyéb területét. Ha szabályosan méred a vérnyomást és naplót vezetsz róla és az orvosoddal is konzúltálsz, lehet, hogy el is hagyhatod a bogyót.
2022. jan. 9. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.
2022. jan. 9. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!