Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csináljak ha hányingerem van?

Mit csináljak ha hányingerem van?

Figyelt kérdés
Tegnap es ma is hanyingerem volt es van. Meg tegnap mikor felkeltem csak enyhen ereztem es nem is foglalkoztam vele de delutanra ebed utan sokkal erosebb lett es lefekudtem aludni utana el is mult de mikor ma felkeltem nagyon eros hanyingerem es fejfajasom volt. Mikor eszek vagy iszok csak rosszabb lesz es ha probalok hanyni akkor is. Aludni se tudok ha megprobalok akkor is csak rosszabbul leszek.Mit csinaljak?Holnap szeretnek iskolaba menni mert TZ osszefoglalas lesz. Nem tudom mit csinaljak es, hogy lehetne megszuntetni ezt a hanyingert es fejfajast.

2022. jan. 9. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Nem migrén miatt van?

Nekem szokott segíteni, ha kihányom magam, aztán veszek be gyógyszert, utána teljesen kiviszi. Vagy próbálj esetleg egy kávét inni...

Lehet összeszedtél valami leprát, ami lappang benned. Jobbulást!

2022. jan. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
B6 vitamin, vagy Daedalon tabletta.
2022. jan. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Valami vírus. Ha beteg vagy, ne menj iskolába. Majd elküldik a jegyzetet. És ne egyél, max pár szem kekszet és igyál teát, de csak lassan, szünetekkel.
2022. jan. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
Első lépésben próbáld meg a 4/7/8 légzést. Kb 6x.
2022. jan. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!