Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valószínűleg 3 napja lettem...

Valószínűleg 3 napja lettem covid-os, nektek hasonló tünetek mellett mi volt a lefolyása?

Figyelt kérdés

Szombaton jártam egy rendezvényen, ahol elég sokan voltunk. Ma este (kedd) elkezdett enyhén kaparni a torkom. Szerencsére hozzájutott egy csomó antigén gyorsteszthez még tavaly és eddig nem volt rá szükség, így gondoltam akkor most kipróbálom. Pozitív lett. Csináltam még egyet, az is.

Ezen kívül semmi más tünetem nincs egyelőre. Reggel elmegyek PCR-ra (autóval, nem felelőtlenkedem).

Nektek hasonló "paraméterekkel" mi volt a dolog lefolyása?



2022. jan. 12. 03:50
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*hozzájutottam. Elírás, késő van, pardon.
2022. jan. 12. 03:51
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk csak az orrunk folyt, a gyorsteszt azonnal pozi lett.
2022. jan. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Én másodjára vagyok covidos, szilveszterkor kaptam el. Most lényegesen enyhébb volt, mint 2020-ban mikor még nem volt oltás. Kicsit a derekam fájt illetve bedugult az orrom, más nem volt illetve nincsen
2022. jan. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

ferjem helyett tudom irni:

erős fejfajasa lett, szedult, semmire se birt koncentralni, neha hulla faradt lett, elment az etvagya, vegul azt mondta x nap utan, hogy olyan, mintha nagyon kemeny arcureggyulladasa lenne, .intha tiszta takony lenne a feje. Ekkor teszteltuk es pozitiv lett. Par nap mulva jobban lett. A szaglasa is elment az jott vissza ugy 2 het elteltevel.

2022. jan. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
4-es, folyt az orra is rendesen? 2-es voltam.
2022. jan. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Erős fejfájás, hányinger, fáradtság, izomfájdalom.
2022. jan. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Torokgyulladás, nátha, ízületi fájdalom.
2022. jan. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ki hány napig volt beteg? És, mennyi idő alatt fertőződött meg kb.?
2022. jan. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: 4 napig beteg, Csütörtökön kaphattam el. Hétfőn lettem ramatyul. Hogy mennyi idő alatt, értelmezhetetlen, kb 5 perc elég volt. Kollnőm náthásan jött be, tüsszögött egy kicsit az irodámban, másnap pozi lett a tesztje, én meg vártam a tüneteket.
2022. jan. 13. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Oltás?
2022. jan. 13. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!