Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elkaphattam a vírust?

Elkaphattam a vírust?

Figyelt kérdés
Szóval múlt hét szerdán az öcsémnek pozitív lett a tesztje, és elég sokat voltunk egy légtérben és most is mivel nem igazán tudjuk megoldani hogy ne így legyen, én be vagyok oltva és holnap tesztelni fognak, tünetem nincs szerintetek elkaphattam? Vagy is annyi tünetem van hogy fáj a torkom és ilyen slejm van a torkomban meg kicsit köhögök de lehet csak megfáztam mostanában nagyon hideg van reggelente.

2022. jan. 16. 19:43
 1/9 A kérdező kommentje:
És még annyi hogy az osztályomban 2 ember is pozitív lett és mindkettőjükkel beszéltem maszk nélkül is
2022. jan. 16. 19:45
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Lehetséges, majd a teszt megmondja.
2022. jan. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
Lehetséges,azért is lehetnek enyhe tüneteid,mert be vagy oltva.
2022. jan. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Buta kérdésre buta válasz:mindmeghalunk emberek XD
2022. jan. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
41%
Érdeklődni szeretnék hogy kb 3-4 napja fáj a belső boka csontom mindkettő a virustol lehet?
2022. jan. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem biztos, de lehetséges, olvastam tünetek között ízületi fájdalmat is, nekem is fáj a térdem már pár napja.
2022. jan. 17. 21:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Mit mutatott a teszt?
2022. jan. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
33%
Voltam háziorvosnál csak kérdezte miota fáj montam lassan 1 hete monta pihentessem meg pócoljam fel majd pénteken vissza nemcsinált tesztet.
2022. jan. 19. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Negatív lett a gyorsteszt de mivel tüneteim vannak ezért otthon tartott a héten.
2022. jan. 20. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!