Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS Ugye nem rák?

SOS Ugye nem rák?

Figyelt kérdés
Szoval van kB egy 1 hónapja 2 megnagyobbodott nyirokcsomóm a nyakamnal.Oltast kaptam (nem covid ellenit) aztán megfaztam. Ott van nem fáj és kemény.Most kB 2 órája nyulkáltam az oromban kivettem a kezem és az egyik orrjukam elkezdett elég durván vérezni. Ez elmult. Biztos hogy rák? Más tünetem nincsen. Tehát volt egy orrvérzés. Mindenkinek szép estét és jó egészséget kívánok!
2022. jan. 17. 01:06
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Meg a megfázás. Tehát ha többször nem vérzik az orrom akkor rákra ez nem gyanakodhat?
2022. jan. 17. 12:41
 12/15 anonim ***** válasza:

Istenem. Honnan tudhatnánk? Minden szervezet egyedi és megismételhetetlen, tök máshogy reagál mindenre. Nem vagyunk orvosok, többen is leírták, hogy menj el orvoshoz, csak ott kaphatsz megbízható választ.

Attól miért nyugodnál meg, hogy random hozzá nem értő emberek látatlanban diagnosztizálnak téged?

2022. jan. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:
A nyirokcsomók sok minden miatt meg tudnak dagadni,de jellemzően azért mert "dolgozik" az immunrendszered...Az orrodba pedig ne turkálj,mert elég sok kapilláris van benne,s elég egyet megsérteni,máris ott az orrvérzés,és a pánik,hogy rákos vagy...Nyugi,valószínűleg nem vagy az,de azért menj el orvoshoz...
2022. jan. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Rendben köszi. Ez orrom egy nagyon kicsit talán folyik meg viszont kB 1 hónapja Nagyon nathas voltam. Ez a dolog úgy jött hogy kaptam egy oltást aztan 3 napra rá nátha és nyirokcsomó. Ez kB 1 hónapja volt.
2022. jan. 18. 10:45
 15/15 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:
Az a helyzet,hogy alapból elég sok vírus-bacilus van mindenhol(nem csak a covid).Az immunrendszer folyamatosan dolgozik,próbálja megóvni a testet a bajoktól.Valószínűleg nem voltál teljesen egészséges amikor kaptad az oltást,s ez jobban leterhelte a tested...s ez azóta is fennállhat...Több vitamin(C,D3,B),talán megoldás lehet...
2022. jan. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!